1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marek199118, Grudzień 19, 2010.

1. marek199118

marek199118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otoż mam taki problem mam podlaczony telewizor LCD FUNAI pod Pc jako monitor i mam podlaczone system VGA i problem jest taki ze gry mi chodzily elegancko natomiast teraz gdy zainstaluje sobie jakas gierke to wlacza sie muzyke slychac a obraz robi sie czarny i po chwili wyskakuje napis FORMAT NIEOBSLUGIWANY od czego to moze byc co to za problem. Prosze o POMOC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Może te gry uruchamiają się w zbyt dużej rozdzielczości lub przy dużym odświeżaniu , które Twój tv nie obsługuje?

4. marek199118

marek199118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobrze ja to rozumiem ale taki problem od nie dawna wystapil zawsze kazda gra dzialala i bylo elegancko a teraz niestety nie nawet te gry co kiedys w nie gralem sie tak samo zachowuja rozdzielczosc mam 1360x768

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Pobierz może nowe sterowniki do swojej karty graficznej.

Wczytywanie...

Poleć forum