1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jap, Styczeń 24, 2011.

1. jap

jap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Mam przeróbkę lt v1.1
    Chciałbym się zapytać bo aktualizowałem konsolę tak żeby działał mi NFS Hot Pursuit , sposobem na tzw. "3 dashe" czyli kolejno aktualizacja c kinectanimals kinect adventures i z NFS .
    I teraz pytanie czy mogę aktualizować na wyższy dash, czy mam zabezpieczenie na lt+ za sobą i się nie muszę martwić i mogę spokojnie zasysać aktualizacje ze strony microsoft?
    bo jest mi potrzebna do Kinect ID.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli masz lt, to niestety musisz zmienic FW napedu na lt+

4. jap

jap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    ale jak ominąłem ap 2.5 i gram bez problemu i mam kinect dash

5. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ominales, a wykorzystales luke/blad w poprzednim dashu, ktory aktualizacja naprawi.

Wczytywanie...

Poleć forum