Problem

digse

Użytkownik
Użytkownik
Otóż byłem nie dawno na giełdzie elektronicznej wziełem Assassin's brotherhood ale typ mi powiedział że trzeba zrobić aktualizacje żeby odpalić ACB, NFS HP i Fable 3 choć przed aktualizacja normalnie grałem w Fable 3 na tej konsoli. Dałem mu xboxa i ją zrobił.Odpalam Assassina nie działa wyświetla się czarny obraz i nic.Nfs nie sprawdzałem.Napęd mam Liteona.
 

TigraTeam

Banned
A jaka masz przerobke??Bez LT+ nie ruszy.
 

digse

Użytkownik
Użytkownik
szczerze nie wiem można to jakoś sprawdzić.Niewiem co on mi w sumie zrobił miało wszystko śmigać.Ale teraz nie używam activate iso wcześniej musiałem
 

TigraTeam

Banned
To najprosciej bedzie isc do tego kolesia z gieldy i powiedziec ze nie dziala:)
 

digse

Użytkownik
Użytkownik
własnie bylem teraz w niedziele mieli przypał i nie chciało mi się czekać ale pójde teraz :).A ile ogólnie gdzieś kosztuje LT+
 

TigraTeam

Banned
Roznie w granicach 50zl,moze masz juz LT+ a np ten assasin zle nagrany skoro byles niedawno to powinno byc LT+,sprawdz np nfshp czy idzie jesli nie a da sie go zainstalowac na dysk to masz LT i trzeba LT+.
 

digse

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdze to z nfsem,a Assassina instalowałem na dysku normalnie.
 

TigraTeam

Banned
sprawdz jeszcze nfs jak tez nie ruszy to brak LT+
 

digse

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe co ten typ na niej zrobił ;/ czasami napęd się nie wysuwa za pierwszym razem czasami nie odczytuje płyt ;/.
 

TigraTeam

Banned
To ze sie nie otwiera to wina gumki trzeba ja umyc w plynie do naczyn i goracej wodzie jak otworzysz tacke to ja widac po prawej stronie,co do czytania plyt powodow moze byc wiele np porysowana plyta,kiepskiej jakosci plyta,zabrudzony laser:)
 

Do góry Bottom