1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez firmowy, Maj 22, 2011.

1. firmowy

firmowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam nastepujacy problem xbox nie wyszukuje mi pc wszystko jest ustawione dobrze pzynajmniej tak mi sie wydaje wczesniej dzialalo lapka mam na wifi a xbox przez ethernet do modemu moze ktos podrzuci ustawienia uslug w pc lub cokolwiek z gory dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. labi90

labi90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wadowice
    Wpisz ręcznie dns'y i maski w x'ie, jak to zrobic? Kliknij stan polaczenia i 2 zakladka lub konsolaw windowsie--> ipconfig /all

Wczytywanie...

Poleć forum