1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sebol, Maj 31, 2011.

1. Sebol

Sebol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie na początku WITAM. Mam nadzieje, że mi ktoś pomoże. Mój problem polega na tym, że Gralem w kariere we Fie 11 już chyba 6 sezon i w czasie zapisywania przez przypadek nadusiłem ten guzik co sie nim wyłącza konsole. Teraz jak chce wczytać swoją kariere to mi wyskakuje błąd i pokazuje się napis że plik uszkodzony i nie nadaje się do użycia czy coś w tym rodzaju. Pomożecie?
    Dobry browar dla tego co będzie potrafił mi pomóc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    zepsules zapis,nienadarmo podczasz zapisywania stanu gry widnieje napis nie wylaczaj konsoli...

4. pegazus69

pegazus69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem czy będziesz w stanie odzyskać uszkodzonego save, chyba nie jest to możliwe. Pozostaje ci niestety zacząć grę od początku.

Wczytywanie...

Poleć forum