1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hubixmaster2, Czerwiec 13, 2011.

1. hubixmaster2

hubixmaster2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem z wypalaniem gry na xbox360. mam przeróbkę LT+ i wypalarkę TSSTcorp CDDVDW SH-S223C i jak wypaliłem grę buletstorm i
    AC brotherhood i gdy chciałem sobię zagrać pokazywalo mi na konsoli że gra jest ale gdy ją uruchamiałem pokazywał się filmik startowy przez 5 sek i później konsola mi się zacinała....wypalałem programem img burn na płytę firmy esperanza (duble-layer)...a gdy znajomy mi wypalał inne gry np: Crysis 2 na esperanzach to Crysis 2 mi chodził...
    PS nie piszcie że powinienem na Verbatimach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    jednak powinieneś nagrywać na lepszych płytkach... ja nie nagrywałem na verbatimach tylko na maxellach (dwa razy tańsze od verbatimów) i nie było problemu a raz właśnie na esperanzie bo innych nie było i tez gra mi się zaciela gdzieś w połowie rozgrywki i musiałem wyłączyć iksa bo nic innego nie byłem w stanie zrobić... a co do nagrywarki to mam z przed paru lat kompa (okolo 5) i bez zarzutów idzie.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    powinienies na verbatmiach :)
    kolega ma po prostu lepsza nagrywarke

5. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    **** tam verbatimy, wyrzuć ten owoc współpracy samsunga i toshiby za okno bo to nie powinno się w ogolę nagrywarką nazywać. Kup to Sony Optiarc AD-7260S-01 - Ceneo.pl i pal na esperanzach bedą gry chodzić bez problemu

momentami kociokwiku tutaj dostaje jak słyszę kup verbatimy bla bla bla a nikt nie spojrzy na jakim chłamie są płyty nagrywane...

6. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dokładnie ważne jest też to czym palisz a nie tylko na czym!! Jak przypadkiem wypalarka niejest podstawą . Ten twój napęd TSST Corp to w laptopie? Jak to pomyś na czym zewnętrznym...

7. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli do laptopa to oprócz nagrywarki która podałem dokup takie coś ADAPTER USB - IDE SATA 2,5 3,5 - Ceneo.pl będziesz mógł podłaczyć po usb nawet dysk wewnętrzny ;) A i nagrywarki zewnętrzne też sobie raczej odpuść bo tam są ładowane w 99% te same shitowate napędy typu slim co do lapków.

8. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    W takim razie co wedlug ciebie przemawia nad neciem ?
    I co ze niby tanie plyty sa takie same jak verby, a no pokaze ci maly tescik:
    Plyta verbatima:

Plyta omega:

Jak sie znasz to powinines odczytac bez problemu testy

P.S. Tylko nie patrz na Quality Score, on nie dziala prawidlowo na zadnych nagrywarkach prócz plextor z tego co pamietam z reszta nijak sie ma do wynikow

9. hubixmaster2

hubixmaster2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie porównuj płyt verbatimek do omeg bo omegi to sa jedne z najgorszych plyt do gier na xbox360

10. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    super porównanie jedno warstwowy verb i 2 warstwowa omega... w obydwóch i tak masz przekroczony jitter o dziwo w omedze mniejszy jest . Do tego widzę że omega była palona w 2007 roku (o dziwo jeszcze działa) a verb rok temu ;) jeśli ta omega to rzeczywiście ricohjapan to całkiem zacna płytka.

Dziwi mnie to np. że dużo ludzi narzeka tu na platinium (wiem że są dużo gorsze od verbów) ale o dziwo mi każda gra na nich nagrana chodzi bez zająkniecia.

tutaj masz przykład jak może być wypalony verb http://forum.cdrinfo.pl/attachments/f28/33365d1156289873-verbatim-dvd-r-dl-mkm-001-tragedia2.jpg więc nie opowiadaj mi że verbatim to złoty środek... Zdjęcie nie moje bo mój litek od testowania niestety zdechł ze starości

11. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    E tam co z tego że jedna płytka jest z 2007 a druga z 2010 szybkośc sprawdzania w na jednej to 8x a na drugiej 4x dodam że nadodatek wersja programu nie jest ta sama (co też nie świadczy dobrze o porównaniu ) co może świadczyć o tym że test był robiony jeden wsześniej a drugi dużo później (a nagrywarka przecież też się zużywa i może dawać inne odczyty). Ale mniejsza o to.
    Ja juz dawno olałem Verbatimy gry instaluje na HDD i nagrywam na TDK lub Platinum i powiem ani jedna nie odmówiła mi posłuszeństwa na dodatek na TKD napęd pracuje ciszej (moim zdaniem te płyty są lepiej wyważone i nie maja takich wibracji jak Verbatim) i zero blędów odczytu (na TDK i Platinum) a niestety kilkja Verbatimów poszło na śmieci (Xbox nie chciał ich czytać ) i anpewno obraz iso był ok bo zawsze sprawadzam abgx czy niema blędów

12. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Czytaj uwaznie bo widze ze nawet nie wiesz po co to porownanie

Jitter nie jest taki zly z restza plyta wypalana na twoim ukochanym necu, a rozne predkosci bo dwa rozne napedy je robily, 1655 radzi sobie lepiej przy 8x, a to czy dl czy nie to tu chodziło o roznice jakosci plyt bo sa osoby tutaj ktore twierdza ze nie ma zadnych roznic i omega byla palona kilka lat temu i wtedy byl ten test, sam juz nie posiadam komputera stacjonarnego wiec i nie mam juz odpowiednie nagrywarki do testowania plyt
    Co do plyty to na czym byla palona ?
    I takie cos moze oznaczac juz kończąca sie nagrywarke bo ma problemy ze zmiana warstwy lub wadliwym/uszkodzonym nosnikiem wiec sorry ale nie ma idealnych plyt z reszta test zle zrobiony bo maks predkosc odczytu, a na litku najlepiej dac 4x - 8x

Szybkosc inna bo dwa rozne napedy na kazdym testuje sie z inna predkoscia i omega byla testowana zaraz po wypaleniu w 2007 roku

13. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jaki z tego wniosek :D trzeba mieć zarówno dobry palnik jak i dobry nośnik, chociaż moim zdaniem to drugie nie jest aż tak ważne.

swoją drogą miałem też "nagrywarkę" TSST w swoim starym lapku, nie udało mi się nią żadnych płyt DL wypalić większości nawet nie wykrywała (firmware miała wgrany najnowszy jaki był) więc u Ciebie i tak jest cud że w ogóle je widzi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum