1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cerebralkiller0, Czerwiec 20, 2011.

1. Cerebralkiller0

Cerebralkiller0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Witam mam problem jak chcę dodać sygnaturkę i przez URL i przez zapis to mi pisze plik jest za duży albo nieprawidłowy lub nie można wgrać obrazka proszę o pomoc a i ta sygnaturka to tak jakby zdalna legitymacja z xbox live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
  4. Cerebralkiller0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    no tak robie mi chodzi oto jak ty to masz a poza tym skąd cie kojarze chyba mam cie w znajomych ale tak jak mówi spróbowałem te dwie funkcje i nic

5. Cerebralkiller0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    A jakby byłby ktoś tak miły to może by mi powiedział jak ktoś to zrobił i skąd wygenerował tom sygnaturkę

6. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    wszedłem na lusorgamer.com i tam dałem na xbox live gamecards. Tam masz opcje i wybierasz sobie motyw, wpisujesz swój GT i generujesz. Wybierasz link do tego wygenerowanego w trybie [​IMG]

Wczytywanie...

Poleć forum