1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez unknow1, Wrzesień 8, 2011.

1. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam takie pytanie. Posiadam konsole z ixtreme 1.6 na którą jest wgrany dashboard z Crysisa 2, który blokuje mi CoD: MW oraz CoD: BO. Co mam zrobić aby te gry znów działały?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    na dzień dzisiejszy chłopie musisz przerobić konsolę do LT 1.91
    Nie, naprawdę nie da się inaczej : )

4. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aha, wyczytałem jeszcze o tym, że najnowsza aktualizacja kasuje przeróbkę i tutaj mam pytanie, mam najpierw zainstalować najnowszy update i potem przerabiać na lt 1.91 czy jak?

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musisz powrócić do orginalnego fw -> zrobić update -> wgrać 1.91 , chyba że nie grasz na live to wtedy bez różnicy.

/Jeśli masz ix1.6 w napędzie to wystarczy, że go podłączysz do kompa -> użyjesz programu JungleFlasher i przy otwartej w pół tacce klikasz dummy form ixtreme. Wyciągniesz w ten sposób klucz napędu i sam przerobisz sobie konsole. Po udpacie dasha przeróbka ci się usunie i w ten sposób nie wyciągniesz klucza.

Ściągnij JF i w katalogu masz folder documentation. Tam jest obszerny tutorial

Wczytywanie...

Poleć forum