Problem:(

Howgrang

Banned
Użytkownik
Witam wczoraj wyszkoczyl mi e74 i jedna czerwona dioda. Konsola to Falcon, mam paragon i "niby gwarancje " tzn mam paragon ze sklepu Electronics Dreams i jakas kartke z nr seryjnym i nr telefonu do nich(moge dac skan) i oto moje pytanie- czy mam gwarancje M§ normalnie na 3 lata? czy to jest gwarancja sklepowa.I czy moje konto które mialem na tamtej konsoli przepadlo czy mozna je odzyskac?
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gwarancja M$ liczy się od momentu rejestracji konsoli na xbox.com (chyba), to nie jest gwarancja sklepowa. Sklep daje gware na wszystko OPRÓCZ RROD. Twoje konto nie przepadło, profil, save'y i wszystko inne jest na karcie pamięci (wnioskuje z Twojego podpisu, ze masz arcade). Bodajże można jeszcze profil odzyskać przez Live'a, ale nie jestem pewien...
 

Howgrang

Banned
Użytkownik
Mam dysk. To mam dzwonic do ms? i co potem dadza mi nowa konsole czy naprawia ta? Jak od zajejstrowania konsoli ? ja nie mam karty gwarancyjnej mam tylko paragon ze sklepu i jakas karteczke. Konsola nie przerobiona i nie bylo w niej nic grzebane.
 

x-360.pl

Banned
Użytkownik
w MS wezmą pod uwagę datę na paragonie ;p będziesz musiał im skana wysłać :p
 

Howgrang

Banned
Użytkownik
Kupilem xboxa 5 maja 2008r skana tez mam.
 

chudas94

Banned
Użytkownik
A więc tak dzwonisz do M$ mówisz co się stało, oni ci rejestrują konsolę i mówią że kurier przyjedzie (albo coś w tym stylu). Ty dajesz konsole (samą konsole bez niczego) i jedzie ona sobie gdzieś tam i albo naprawiają albo wysyłają nową. (czas oczekiwania to około 2 tyg.) A i gwarancja jest od daty zakupu konsoli, chyba że nie masz paragonu to od daty produkcji
 

Howgrang

Banned
Użytkownik
Dzieki wszystkim. A jak dadza mi Jaspera to zasilacz tez musze dac ? czy sama konsole?
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bardzo rzadko dają nowe konsole, zwykle przylutowują GPU na nowo i to wszystko :p Co do zasilacza to nie wiem ;s
 

chudas94

Banned
Użytkownik
Masz im wysłać tylko konsolę bez niczego (bez zasilacza)
 

Do góry Bottom