1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hydro1588, Listopad 20, 2012.

1. Hydro1588

Hydro1588 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam przerobionego XBOXa 360 (rgh) Dash 2.2 Rev 725, natomiast wersje jądra 2.0.14719.0.
    Wszystkie gry działają poza CoD BO 2 :/
    Mysle nad aktualizacją - ale nie wiem czy mam tylko zrobić aktualizacje tak jak w poniższym tutorialu (i czy to wystarczy) czy musze jeszcze cos wgrywac i updatowac :/

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/#post1103098

Poprzedni temat jakis admin wykasowal (skoro ty tak swietnie wszystko wiesz na temat konsoli to bardzo mnie to cieszy jednak nie kazdy siedzi w tej tematyce, w tematach ktore sa czesto padaja nazwy ktore nic mi nie mowia - a skoro jestes znawca to odpisz mi na moje pytanie / pytania)

Drugie pytanie - korzystam z freestyle - wchodze w biblioteke gier a tam nic nie ma - czy musze zrobic format dysku zewnetrznego (na nim trzymam gry) w menu konsoli zeby te gry byly widoczne z okladkami ?
    Dotychczas wchodzilem w Freestyle w meny orginalnym konsoli a nastepnie menadzer plikow - i tam wybieralem konkretny dysk i folder z gra :/

Ulubione gry wrzucilem na dysk konsoli - pojawily się w menu oryginalnym konsoli bez okladek natomiast we freestylu dalej pusto.

Wczytywanie...

Poleć forum