1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problematyczne nagrywanie IHAS-em

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gori180, Grudzień 28, 2012.

1. gori180

gori180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    otoz mam ihasa z wgranym potrzebnym oprogramowaniem.mam komputer niczego sobie (laptop)..podłączona nagrywarka przez usb..i trudno się nią strasznie nagrywa..nieraz ładnie za pierwszym razem się nagra.a nieraz (często) gre trzeba po trzy razy nagrywać..na płytach verbatim..i to jeszcze jak bedzie normalnie chodzić to trzeba się jeszcze pomęczyć czasem żeby wczytało tą grę bo same błędy odczytu na początku wyskakują..czego to może być wina.?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Jaki adapter? Robisz zgodnie z poradnikami na forum?

4. gori180

gori180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    adapter..nie wiem dobry jakiś...tak wszyściuteńko..krok po kroku.:D

5. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Proponuje zajrzeć do poniższych sznurków jeśli chodzi o kwestię iHAS i Verbatim MKM-003:

Kprobe Liteon Burn Quality Testing Tool - Team Xecuter

GENERAL XGD3 - MKM003 / MKM001 Settings & Burn Guide - Co-written with the author of IMGBURN - Team Xecuter

Wczytywanie...

Poleć forum