1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problematyczny Reg. SB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebolek, Listopad 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    Napisze że dostałem 5 pkt. za napisanie "Nakoz to pała" ale mniejsza z tym co napisałem tylko dlaczego dostałem 5 anie standardowo 3 na okres 6 miesięcy?

2) Używania wulgaryzmów
    - Rozpoczynania, kontynuowania, uczestniczenia w kłótniach; obraza Administratora, lub moderatora - ban na 10 dni
    - obrażania innych użytkowników

Za złamanie któregokolwiek z powyższych punktów użytkownik nagradzany jest warnem za 3 pkt karne, który gaśnie po 6 miesiącach

i tu mamy pewien dysonans bo tak napisane jest Ban 10dni a tu warn za 3 pkt. i tak rozkminiam czy powinienem dostać bana czy 3pkt na 6 miesięcy... bo te 5pkt. trochę mnie drażni.
    A najśmieszniejsze jest to ze dostałem to nie od "Homer_Jay" tylko od słonia który teraz jest jakimś arabem (sic!). Więc wydaje mi sie że nasz Regulamin CHATU nadaje sie do reformy bo jest tam trochę nie zrozumiałych a może raczej źle złożonego podsumowania w/w 10dni banu a 3 pkt na 6 mies. więc co w końcu.

Pozdrawiam i proszę o szczere wypowiedzi tzw. WTF?:shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. sebolek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    no dobra ale słoniu nie chodzi już o samego Warna na 5 ale już bardziej o to jak Regulamin jest ułożony wg. regulaminu powinienem dostać na 10 dni bana a potem jeszcze 3 pkt . na 6 miesięcy z tego co zrozumiałem z [r] sb

5. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A zacytuj tutaj ten regulamin.

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Sebolek: dostałeś warna według regulaminu forum a nie reg. SB:

Wszczyna kłótnie, bierze w niej udział lub obraża innych użytkowników - 5pkt, Wygasa: Nigdy

Jak dla mnie jak najbardziej zasłużonego i dobrze zapunktowanego. Gdybym ja zobaczył że piszesz takie rzeczy o innym modzie albo administratorze również bym ci dał warna a nie czekał aż zrobi to osoba zainteresowana. Po prostu nauczcie się trochę kultury bo na SB ostatnimi czasy panuje istny dziki zachód i nikt nic nie przestrzega. Myślę że SB przydał by się etatowy mod tak jak kiedyś był nim Ango.
    I zero tolerancji...

ja nim jestem :D/slon

Ps. Sebolek jak chcesz bana na te 10 dni to nie ma sprawy.

7. sebolek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    PFF więc tu zauważ dysonans że dostałem wg. reg forum zamiast reg sb które obowiązuje na SB...

PS. tam slonik prosił o cytat

"2) Używania wulgaryzmów
    - Rozpoczynania, kontynuowania, uczestniczenia w kłótniach; obraza Administratora, lub moderatora - ban na 10 dni
    - obrażania innych użytkowników" tu mamy jak widać bana na 10dni
    a tu "Za złamanie któregokolwiek z powyższych punktów użytkownik nagradzany jest warnem za 3 pkt karne, który gaśnie po 6 miesiącach" mamy napisane ze 3 pkt. na 6

i teraz pytanie czy reg na SB jest potrzebny? bo i tak sie rządzim reg forum

8. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Racja, masz rację co do tego, że dostałeś wg. forum
    pierwszy stosowny argument. To zmieniam to. + ban na 9 dni

Kosz i zmiana kary.

9. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Co po nie ktorzy co sami sie kreca w regulaminach jak "KRÓLIKI W KAPUSCIE":confused:
    Bez obrazy Guys ;)

10. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Regulamin SB jest potrzebny, ale niektórzy źle go interpretują i nieco nadużywają swojej władzy. Sebolek odbanowany, więcej nie powinno się to powtórzyć. Closed.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum