1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemn z wypalenie płyty Omega - Sleeping Dogs

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SnakeKRK, Sierpień 21, 2012.

1. SnakeKRK

SnakeKRK Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Witam. Otóż mam taki problem.
    Kupiłem na allegro 10 płyt Omega z czego 5 gier XGD3 już wypaliłem zwykłą nagrywarką LG i wszystko ładnie działa (LT 3.0)
    Dzisiaj chciałem wypalić sleeping dogs ale gra w ogóle się nie włącza "Proszę przetrzeć płytę ściereczką"
    SS z ABGX:

Wiec wypaliłem na nowo.
    Wypaliło w 100% lecz przy 99% weryfikacji wyskoczyło:

W czym tkwi problem z tym błędem? Z tymi dwiema z dziesięciu płyt które zakupiłem czy może z obrazem płyty? (Ponieważ wcześniejsze gry XGD3 na tych płytach wypalało i przechodziły weryfikacje.

Gra co prawda się uruchamia i bardzo dobrze chula ale boje boje się, że w jej trakcie wyskoczy błąd o przetarciu płytki ściereczką.

Z góry dziękuję na ODP i Po0ozdrawiam

Wczytywanie...