1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemów ciąg dalszy.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Prioryt, Kwiecień 18, 2012.

1. Prioryt

Prioryt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie!
    Piszę bowiem mogę tu dostałem odpowiedź na moje poprzednie pytania.
    Dzięki waszej pomocy wymieniłem dasha w mojej konsoli najpierw na wersję 255 a później na wersję 719. Bałem się na początku, że nie będzie mi chciał czytać xbox kopiowanych wersji oprogramowania, jednak pare programów mi chodzi typu Call of Duty black ops, Resident evill (najnowszy), GTA IV. Jestem zadowolony bo podobno po zmianie dasha nie zawsze tak jest. 2 z 3 wyżej podanych gier ściągnąłem sam i wypaliłem je na płytach verbatim. Działają bez zarzutu. W między czasie ściągnąłem 2 dodatkowe gry: Fifa 2012 i Mafia II. Pierwsza gra jest stosunkowo nowa, natomiast druga jak się nie myle z 2010r. Tu mam problem bowiem jak wkładam Fife wyskakuje mi komunikat "dysk z różnymi materiałami" a jak włączam Mafie "otwórz napęd". Czy mógłbym otrzymać od was kolejną kompetentną odpowiedź jak sobie z tym poradzić i czego to może być przyczyna? Płyty DVD? LT? Czy może programu do nagrywania? Używam Imgburn. Dodatkowo chciałbym wiedzieć jak sprawdzić wersję LT? Czy tylko przez gry jakie mi ruszają? Czy może gdzieś jest to napisane?
    Napewno pytania te setki razy przewaliły się przez forum ale naprawdę nie mam czasu szukać odpowiedzi. Dziękuje za wyrozumiałość i czekam na odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum