1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy Assassin’s Creed: Unity na wszystkich platformach - w dniu premiery patch

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najnowsza odsłona wojny Asasynów z Templariuszami debiutuje dzisiaj na amerykańskim rynku. Gracze dorwali się do swoich kopii i zgłaszają istotne problemy z produkcją. Ubisoft nie komentuje sytuacji, ale na graczy czeka duża łatka w dniu premiery.

Niezależnie od platformy gracze zgłaszają problemy z teksturami, bugami, przerywnikami filmowymi, działaniem kamery, znikaniem postaci, spadkami animacji, czy też detekcją kolizji. Gra w niektórych sytuacjach potrafi zawiesić komputer lub wyrzucić do menu konsoli.

Chociaż Ubisoft nie skomentował problemów, to warto pamiętać o wspomnianej we wstępie aktualizacji. Patch jest dostępny i usprawnia produkcję pod wieloma względami. Łatka zajmuje ponad 900MB i pobiera się automatycznie po włączeniu produkcji.

Tak prezentuje się pełna lista zmian:

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Potwierdzam, w ciągu ~godziny gry spotkałem się z większą ilością bugów, niż we wszystkich grach razem wziętych, które do tej pory ograłem na xone :p

4. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie jak narazie zadnych problemow.

Wysłane z mojego SM-910C przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum