1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problemy dotyczace sciagania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Addissek, Luty 12, 2011.

1. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    witam, pozyczylem koledze konto silver ktore zmigrowalem na pl a on ma wielka brytanie.I otoz mamy problem poniewaz gdy sciaga borderlands z polskiego live pobieranie zatrzymuje sie na 99 procentach;/ ma to jakis zwiazek ze sciaga z pl live na uk?musi migrowac zeby sciagnelo sie do konca?
    jesli to wazne borderlands sciagnalem gdy byl jeszcze na us ale od niedawna jest na pl i mialem pobierz ponownie

2. Lotnik421 Xbox One

3. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    Takie rzeczy tylko w Erze.

4. Morse

Morse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard
    Nie wiem czy Ci to pomoże ale ostatni procent ściaganego z XBL materiału to m. in. licencja na dany region. Jezeli gre sciagałeś na US/UK a teraz chcesz to samo na PL to bedzie sie wywalac wlasnie po 99 %. Mysle, ze przed migracja dlatego miedzy innymi trąbiono o tym żeby zachowac wszsytkie pobierane materiały na dyskach.

Ciekawe, że u mnie np. wywalił się Magic The Gathering. Pobierałem go w UK. Nie gralem od dawna. Migrowałem konto na PL i któregos dnia wpadłem na pomysł grania. Gra poinformowała o aktualizacji - ja oczywiście OK. Aktualka dojechała do 99% i koniec. Nie pogram online bo musze zaktualizować. Nie zaktualizuje bo zakupilem w UK. Reklamowalem w MS - "przepraszamy - ten problem nas przerasta" - tak mniej wiecej brzmiała odpowiedź.
    Ciekawe, że na PL XBL gra mi sie cały czas wyświetla jako zakupiona ... z możliwościa ponownego pobrania.

5. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Witam też mam problem bo nie mogę pobrać DLC do CoD4 przed migracją miałem kupione a na koncie Pl jest że mam kupione i czy chcę pobrać ponownie no to pobieram i 99% i nie da pobrać .
    PS. Pobierałem od nowa bo konsole zmieniłem na nową .

6. Morse

Morse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard
    Mi panowie z MS poradzil zebym zakupil MTG ponownie z innego profilu PL. Wtedy na pewno bedzie dzialac.

:p

Wczytywanie...

Poleć forum