Problemy Laika

Nekrobabo

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem nowym szczesliwym posiadaczem xbox rgh. Udało mi sie wgrać FSD. Posiadam rowniez router TL-WDR4300 oraz dysk sieciowy MyBookLive. Umiem wrzucac gry zeby dzialaly. W routerze mam zarezerwowany adres xbox na 192.168.0.123 a dysk sieciowy na 192.168.0.124 i taki adres rowniez pokazuje mi w FSD. W routerze rownierz odblokowalem porty 3071 i 3072 (ALL) dla adresu 192.168.0.123(xbox). W oprogramowaniu dysku sieciowego dodałem nowego uzytkownika: xbox. Zrobiłem konto na JQE360.com

Problem:
Sprawdzajac polaczenie w FSD (Veryfing LiNK Settings) mam:


UPNP Status: UPNP Enabled Router Found
Data Port Status: Port: 3071 TCP:Fail UDP:Fail
Broadcast Port Status: Port: 3072 TCP:Fail UDP:Fail
JQE360 Authentication Status: Auth Nekrobabo: Pass
DevLink Disabled: Pass: DevLink is Disabled
Ping Patch Enabled: Pass: Ping Patch Enabled

Jakieś pomysły jak to naprawić? Ze Swojej strony moge dodac ze gdy instalowalem Freestyle 3 z plyty juz w NXE xbox miał problemy z podlaczeniem do internetu bo nie chcialo mi pobrać najnowszej wersji wiec zainstalowalem jaka jest a potem podnienilem pliki w folderze recznie juz z najnowsza wersja FSD. Próbowałem rowniez skonfigurować xboxa zeby pokazywał pogode w sumie tylko po to zeby sprawdzic czy wgole sie polaczy no i niby wszystko zrobilem co trzeba i lipa;/ Jednaj intyguje mnie:
"JQE360 Authentication Status: Auth Nekrobabo: Pass"
Czy to oznaka ze xbox łączy sie z intenetem?
A moze trzeba jakiś specjalny profil uzytkownika robić? Albo w FSD pierwsze poustawiać cos? :( Pojęcia nie mam juz co robić internet przerzucilem caly chyba i nic.

Dash Version: 3.0b Rev 775
Karnel Version: 2.0.17150.0

Kolejny problem.
Jako że posiadam xboxa bez HDD wpadłem na genialny pomysł żeby wykozystac do tego dysk sieciowy i z niego odpalać gry na xboxie jednakze nigdzie w internecie nie znalazlem jak podlaczyc WD MyBookLive z pluginen ConnectX. Wiem że jest to mozliwe bo ludzie opisywali jak zrobic tak z PC podlaczonym do sieci i udostepnionym dysku.

Bardzo proszę o pomoc.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Internet masz, że porty zablokowane tym się nie przejmuj. Odpalania gier z hdd sieciowego olej. To nie działa za dobrze
 

Nekrobabo

Świeżak
Świeżak
No to mi kurrr pomogles... :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to mi kurrr pomogles... :D
Tylko w czym? Porty mam tak samo i mi działa x link. Do pogody użyj innego klucza, masz zły dlatego pogody nie ma
 

Nekrobabo

Świeżak
Świeżak
wygenerowalo mi klucz to go wpisalem. wpisalem nazwe miejscowosci i jak przechodze w zakladke pogody to wyswietla mi komunikat zebym wpisal miasto w ustawieniach ja wchodze a tam wykasowana nazwa... wpisuje jeszcze raz i znowu i ciagle to samo. Moje pytanie. Czy freestyle 3 to nakladka na oryginalny soft czy osobny system. Bo moze trzeba by bylo wejsc w oryginalny dash i tam cos poustawiac z tym internetem ale boje sie ze bana dostane;/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Fsd to aplikacja jak gra. W oryg dashu nic więcej nie zmienisz. Ustaw ścieżkę do gry na pendrive zobacz czy pobierze okładkę do gry. Jesli nie pobierz dashlaunch i zmień ustawienia blokowania dostępu do internetu strong live się to chyba nazywało
 

Nekrobabo

Świeżak
Świeżak
okladki do gier pobiera.. no wiec juz nie wiem ocb
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wiec masz pełny dostęp do wszystkiego
 

Nekrobabo

Świeżak
Świeżak
a moze cos trzeba w dashlaunch ustawic zeby bylo dobrze? Tam zdaje sie jest zakladka konfiguracji sieci tylko pytanie co tam trzeba ustawic zeby bylo dobrze
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wszystko masz ok. Jesli pobrał okładki nic nie brakuje nic nie musisz zmieniać. Podsumowując nie masz problemu z internetem. Pogoda jest na forum tutorial, zajmuje się tym tyle lat nigdy pogody nie robiłem bo po co ...
 

Do góry Bottom