1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy po użyciu adaptera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mafiux1, Maj 16, 2014.

1. mafiux1

mafiux1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)

Zakupiłem sobie adapter do pada (100%ORYGINALNY ADAPTER MICROSOFT XBOX 360-PC TANIO (4200775937) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.), aby móc grać z kolegami w Fifę na PC, u kolegi wszystko pięknie działa po zainstalowaniu oprogramowania, lecz dzisiaj włączając u siebie xboxa nie chce mi się łączyć z padem. Po włączeniu xboxa i pada zielone kółeczko w padzie ciągle mruga i gdy wciskam ten mały przycisk (pewnie wiecie o jaki przycisk mi chodzi :D) lub próbuję przycisnąć na ok. 10 sek. ten mały przycisk, to te zielone kółeczko lata sobie w kółeczko i nadal nic się nie dzieje..

Co może być przyczyną? Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wciśnij na konsoli też guzil od synchronizacji

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. mafiux1

mafiux1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xboxa nie mam zbyt długo oraz aktualnie nie mam do niego dostępu, a chciałbym po przyjściu do domu od razu w coś zagrać, dlatego zapytam na wszelki wypadek: Gdzie jest ten przycisk?

5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W slimie jest obok wejść usb na przodzie konsoli. Musisz go wcisnąć i na padzie też.

6. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Google nie zrobią ci krzywdy.

Wczytywanie...

Poleć forum