1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez filemon, Kwiecień 14, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. filemon

filemon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Od niedawna jestem posiadaczem rgh na konsoli X360 elite jasper. Mój problem polega na tym, że nie działa autoswap dla płyt.
    Z tego co zdążyłem się dowiedzieć przy FSD 3 rev.735 autoswap dashlaucha ma byc wyłączony, ponadto powinny być załadowane pluginy F3, a co ważniejsze karnel 14579 nie jest wspierany przez tę rewizję FSD stąd mogą wynikać problemy. Czy mam rację ? Próbowałem już chyba wszystkich możliwości co do wrzucania płyt na dysk. Pozostaje mi update karnel`u, czy ewentuanie mogę jeszcze coś zrobić np. niższy fsd. Pomożecie?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zrób update kernela i wrzuć najnowszy dashlunch bo będziesz kombinowac i marnować czas na próby dojścia do poprawnego działania a później okaże się że gra nie zadziała, bo dash za niski.

Wysyłane z mojego HTC Desire C za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. filemon

filemon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko hula.
    Masz problemy z RGH ? Wrzuć nowy Kernel, skonfiuruj odpowiednio dashlaunch !
    Do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum