1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z achievementami (<translated text>)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maksym77, Styczeń 21, 2010.

1. maksym77

maksym77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    płock
    Mom dość dziwny problem .Mam fallouta 3 pl(legalny ze sklepu) na Pc ( z livem w trybie online bo wpisalem klucz z the club)
    Sciągnołem torrentem point lookout. I zamiast tytulow i opisow achievementów mam <translated Text>(jednego juz odblokowalem i nic sie nie zmienilo)
    Jeśli ktoś zna kogos kto posiada legalne dodatki na PC to prosze o jego Gamertag na Livie bo jak porownam gry to wtedy raczej doladują mi sie te achievy .Albo jesli znacie inny sposób na rozwiązanie tego problemu to pomozcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. carramba

carramba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fallouta masz Pl dodatki są ang dlatego masz w achiev. <translated Text> .

4. maksym77

maksym77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    płock
    w fable 2 na X-sa achievy z dodatkow po angielsku a a reszta po polsku

5. mantis234

mantis234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz zmienić język na angielski i gdy beda Ci sie odblokowywac achievy z dodatków to będą miały normalne tłumaczenie. Przed zrobieniem cały czas bedziesz miał <TT> ale gdy je zdobędziesz wszystko powinno być dobrze .. Pamiętaj o zmianie języka bo gdy zdobędziesz osiągnięcie mając język polski zostanie Ci <TT> i nie bedzie mozna tego zmienic.

Wczytywanie...

Poleć forum