1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z DLC po migracji.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kr0p, Czerwiec 2, 2011.

1. kr0p

kr0p Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Przemigrowałem sobie konto z UK na PL, potem jeszcze zrobiłem dla pewności licence transfera. Potem konsola mnie średnio interesowała z powodu matury.

Po maturze stwierdziłem, że czas pograć. Gold na miesiąc, Halo 3 w ruch i... gracze nie mają wymaganej zawartości- WUT? Przecież kupiłem Legendary i Mythica. Na dysku siedzą. No to siup do historii pobierania. A tam co? "Nieznana zawartość" na prawie każdej pozycji (kilka pierwszych to dema rozpoznane, reszta jak wyżej). Gdy te pozycje wybieram, wyskakują okienka pobierania różnych np. demek.. Ale nie mogłem się nigdzie doszukać DLC do Halo albo innych gierek. Na niektórych pozycjach wyskakiwał błąd 800700E8. Podejrzewam, że to właśnie od płatnego DLC.

Nic też nie dały próby ściągania przez stronę. Na konsoli na marketplacie te itemy, które kupiłem były oznaczone jako niezakupione (tzn. nie było ptaszka, tylko cena). Co najdziwniejsze, darmowe DLC do Halo było oznaczone jako pobrane, ale próby jego ściągnięcia kończyły się niepowodzeniem (komunikat "nie można pobrać zawartości"). Próbowałem usuwać tego contenta z dysku i teraz już w ogóle go nie mogę odzyskać. Nawet głupiego Cold Storage.

Na drugim, starym koncie na WB wszystko hula, ściągnął się normalnie Heroic. Ale i tak najbardziej mnie boli strata Mythica i Legendary.

Telefon do XBL PL niewiele dał. Powiedział mi facio, że takie rzeczy się dzieją (no lol), jedyny ratunek to kupić to jeszcze raz na jakimś innym polskim koncie.. Czyli wybulić kasę jeszcze raz. A jestem biedak ;_;

Innymi słowy zostałem sowicie wyruchany.

Co robić innego? Nie znam się generalnie, bo jedyny kontakt z supportem to jak miałem RODa na starej konsoli (jeszcze na Xenonie). Oczywiście content wtedy przemigrowałem i hulał. A teraz ****.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konstanty Pendrive

Konstanty Pendrive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    A są te dodatki na PL live?
    Bo ja kupiłem balladę do gta, mój xbox dostał rdoda i dostałem nowego.
    Na poprzednim sciągnąłem balladę i działała potem migracja na PL i inne rzeczy ściągnąłem.
    Na nowej konsoli z balladą było to co u ciebie ;( nic z tym nie zrobisz.

4. kr0p

kr0p Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, na pewno mappacki do Halo 3 są.

No i właśnie przed migracją wszystko działało. Transfer licencji z konsoli na konsolę jeszcze przed migrowaniem był bezproblemowy.

Wczytywanie...

Poleć forum