1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z dźwiękiem w grze.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartix91, Grudzień 19, 2012.

1. bartix91

bartix91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam serdeczne,

Na początku chciałbym powitać wszystkich weteranów tego forum. Jestem totalnym świeżakiem jeśli chodzi o konsole. Dlatego prosiłbym Was o pomoc teraz jak i zarówno w przyszłości i mam nadzieję, że będzie się nam miło współpracować i wspólnie pomagać.:)

A teraz do rzeczy od razu zaznaczam, że mam od niedawna konsole slim 250 gb z lt 3.0 i rgh. Własnie zainstalowałem poprzez pendriva i xex menu swoje pierwsze gry tzn Red Dead Redemption, GTA IV oraz Midnight Club Los Angeles i wszystko zaczeło się od tej ostatniej otóż w pewnym momencie w zasadzie po 15 minutach gry podczas cut-scenki zniknął główny dzwięk w tle były jakieś inne odgłosy i po chwili w trakcie jazdy wyskoczył mi błąd o tym że płyta może być uszkodzona, ale przecież gram z dysku później to samo z GTA IV już pod koniec pierwszego filmiku głos Niko zaniknął przejechałem kawałek i zwiecha co więcej gdy próbowałem później ponownie uruchomić MC LA gra cały czas się ładuje i nie chce dalej się uruchomić. Jedynie w RDR gra chodzi ale w cut-scenkach nadal zanika głos a w trakcie już 2 misji przerywa muzyka i gra się strasznie laguje. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jakim programem przerabiałeś iso ??
    ExIso czy iso2god ??

Pozdro !

4. bartix91

bartix91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gry przerabiałem w Iso2God w wersji 1.3.6 według instrukcji. A czy to może być coś z dyskiem twardym konsoli? Bo mam wrażenie, że za bardzo się muli długo muszę czekać żeby wykonać jakąś czynność czasami jest to 10-15s a czasami nawet ok minuty.

Wczytywanie...

Poleć forum