1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problemy z dzwignią w UFC 2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez maniakalny_666, Maj 29, 2010.

1. maniakalny_666

maniakalny_666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    witam od kilku 2 dni jestem posiadaczem UFC2010 i mam pytanie odnośnie dzwigni zakładania i blokowania uwolnienia się z niej.
    jak założe dzwignie przeciwnikowi to zaraz się uwalnia jak taką dzwignie zakończyć sukcesem?? z drugiej strony jak on mi założy dzwignie to nie moge się z niej uwolnić kręce prawym anologiem dusze wszystko a i tak przegram przez odklepanie :( wiem trza się uczyć technik ucze się ale to i tak nie pomoga:(
    może ktoś wspomóc radą jak albo jakieś wskazówki odnośnie zakładanie i uwalniania się??
    z góry dzięki za pomoc
    pozdrawiam

Przenoszę do działu gry - pomoc - promi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    Wałcz sobie szkolenie,uwalnia się prawym analogiem kręcąc w kółko.pozdro

4. helldogs

helldogs Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Tylko że to kręcenie można sobie w **** wsadzić, kręcę całą ręką bo ponoć tak jest najlepiej i tak gówno z tego, uwolnił się ktoś już od dzwigni?

5. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Wystarczy użyć funkcji szukaj.

http://xboxforum.pl/pomoc-f19/ufc-2010-a-60318.html

Tutaj opisałem jak poprawnie założyć dźwignię.

Jeśli chodzi o obronę, to od dźwigni nie uciekniesz jeżeli masz mało staminy, a twój przeciwnik dużo. Jeżeli macie mniej więcej tyle samo, to wystarczy bardzo szybko kręcić analogiem.

6. helldogs

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Koleś ma mniej staminy ode mnie a i tak nie mogę wyrwać się z jego dzwigni, wkurza mnie niesamowicie taka sytuacja gdzie początek rundy, przeciwnik mnie powala na ziemie i odrazu zakłada mi dzwignię na rękę i już wiem że jest po zawodach, kręcę najszybciej jak umię a i tak nic z tego....

7. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Powiedz mi jeszcze grasz karierę, czy zawodowcami?

8. helldogs

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
  9. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Jeżeli to jest twoja pierwsza część UFC, to nie dziw się, że przegrywasz. Walka jest tutaj bardzo złożona. Ja zaczynałem od UFC 2009, ale dźwigni nauczyłem się dopiero jakoś 3 tygodnie temu w UFC 2010. Korzystaj z moich rad i sam coś kombinuj. Dobrze robisz kręcąc całą dłonią, bo jednym palcem dużo nie ugrasz. Istotną rolę odgrywają obrażenia. To jak jesteś obity, jakie części ciała zostały obite. Aby uniknąć dźwigni musisz starać się bronić uderzenia na korpus, bo to od niego zależy twoja stamina. Komputer na wyższych poziomach trudności też myśli, potrafi przetrzymać cię, aż spadnie ci pasek i dopiero zaczyna kręcić. Musisz rozegrać dużą ilość walk i przyjrzeć się jak walczą zawodnicy. Bo niektórzy próbują sprowadzić walkę do parteru, inni preferują stójkę, przez co łatwiej jest ich obić w parterze. Jeżeli widzisz, że twój przeciwnik dobrze walczy w parterze, to staraj się utrzymać stójkę, nie próbuj mu założyć dźwigni, bo będzie bardzo ciężko. Ćwicz dźwignię na Liddellu, możesz wziąć np. Griffina, mi nim całkiem dobrze idzie. Chuck ma bardzo słaby parter, ale nie łatwo go powalić. Na nim możesz próbować Suplexa.

Wczytywanie...

Poleć forum