1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z Fifą 14

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BBejd, Grudzień 3, 2013.

1. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej . Mam lt 3.0 ściągnąłem fife 14 , wszystko jak się patrzy abgx imgburn tylko nie ihas a zwykły lg ,płyty tylko vebratim . co do nagrywarki nagrywałem gta 5 ac IV, bf 4 i działa . w fifie mam taki problem że wszystko działa bez problemu ale jak odpale mecz gdziekolwiek czy szybki mecz czy w karierze to wyskakuje mi komunikat że nie można odczytać płyty wyczyść miękką szmatką , próbowałem zainstalować na dysku to samo przy 16 % instalacji , co to może być ( nie mam konta na xboxie jak coś )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zagrasz w fife 13/14, nagrywając zwykłą nagrywarką.
    Fifa 13/14 posiada zabezpieczenie CIV i tylko ihasem jesteś w stanie ją nagrać, aby poprawnie działała.

4. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i 5,50 zł poszło się ....

Wczytywanie...

Poleć forum