1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z freestyle dash, xex menu etc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mario86, Kwiecień 10, 2012.

1. Mario86

Mario86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem pewnie błachy do rozwiązania ale ja niestety nie podołałem i nic nie wymyśliłem. Otóż sprawa przedstawia się następująco. Gdy dostałem konsolę było już zainstalowane fsd 2.2. Gry elegancko wyświetlały się na liście gier ale zrobiłem reset ustawień w opcjach i od tamtej pory nie da się ustawić ścieżki do gier. Oryginalnie było to przekierowanie do content/000000 coś takiego. Zrobiłem sobie osobny folder z grami na x-a i tego folderu też nie czyta. Konieczny reinstall fsd a jeśli tak to jak to zrobić ?. Z kolei jeśli chodzi o xex menu nie potrafię go przenieść tak aby działał na hdd w konsoli. Help ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarema80

jarema80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc rozwiazales ten problem?Mam to samo co ty i nie wiem co robic.

4. Mario86

Mario86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Instalacja fsd od nowa. Konkretnie to ta wersja TeamFSD • View topic - FSD 2.2.725 2.2.725
    Najpierw skasowałem folder fsd a konkretnie o nazwie "Freestyle" wchodząc po kablu ethernet z poziomu ftp w windowsie. Później wgrałem tą wersję fsd. Z poziomu xex menu włączyłem fsd i wsio bangla.

1 osoba to lubi.
  5. jarema80

jarema80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum