1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z głosem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sajmonella, Listopad 11, 2015.

1. Sajmonella

Sajmonella Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!

Kupiłem Xboxa One, jednak mój stary monitor nie wyrabiał, lecz w moje ręce wpadł inny, z hdmi etc, niestety nie posiada on głośników. I tu pojawia się moje pytanie, gdyż na razie nie stać mnie na nowy monitor, jak najlepiej uzyskać głos w takiej sytuacji. Widziałem że są jakieś specjalne słuchawki do Xboxa ale nie wiem czy będą działać, gdyż jednak nigdzie ten głos "nie jest transmitowany". Ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeżeli twój monitor nie na głośników jedynym rozwiązaniem jest kupno dedykowanych słuchawek TB four dla xbox one są one wraz z adapterem do pada ewentualnie kupno samego adaptera od MS do pada i wtedy podlaczysz sobie obojętnie jakie słuchawki stereo a nawet jakiś zestaw głośników np Creative

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. Sajmonella

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ten z zestawu to headset do czatu :p

6. Sajmonella

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mhm, czyli jakbym kupił te słuchawki z linku to normalnie byłoby wszystko elegancko słychać? :)

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ori MS też możesz kupić ;) W zestawie jest adapter- o ule sprzet jest nowy ;)
    http://allegro.pl/sluchawki-stereo-headset-microsoft-xbox-one-i5780762746.html

Wczytywanie...

Poleć forum