1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z graniem online w Gears of War 2 oraz NAT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kris200, Grudzień 7, 2010.

1. Kris200

Kris200 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie panowie Mam problem otoż kolega kupił Xa i chcielismy sobie pograc razem przez siec i niestety nie mozemy sie ze sobą połączyc Pisze ze połączenie z hostem nie jest możliwe w jedną jak i w drugą strone Czy jest to wina ustawien NATA ?. A drugie pytanie dotyczy własnie Nata. Mam router o nazwie TP-LINK model TL-SF1005D siec radiową (Kabel z routera idzie bezposrednio do konsoli) i jak mam przekierować porty samodzielnie do xboxa. Dzis rozmawiałem ze swoim operatorem i prubował przekierowac porty ale napisał mi że konsola nie pobrała adresu.Moj adres ktory widnieje w konsoli to192.168.88.6 Co mam zrobic. Wielkie dzieki za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. creator

creator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk/Lębork
    1. jak macie połączone siebie przez siec? oba x`y są połączone ze sobą kablem ethernetowym?
    2. przekierowanie powinienes w swoim routerze zrobic samemu. jesli oczywiscie znasz login i haslo... w sumie to zalezy jaki internet masz czy od prywatnego dostawcy(osiedlowka, radiowka) czy dostawcy typu neo,netia,chello ... jesli to pierwsze to zazwyczaj nie ma mozliwosci ustawienia przekierowania... jesli to drugie to jest to mozliwe

Wczytywanie...

Poleć forum