1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z GTA V !Usuwanie gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mtq12, Wrzesień 25, 2013.

1. mtq12

mtq12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,więc tak mam trochę nie przyjemny problem z GTA V lub z pendrivem sam nie wiem czego to wina,zainstalowałem wszystko ładnie pierwszą płytę GTA na pendriva, xbox skonfigurował Pen'a,włożyłem 2-płytę grałem przez dłuższy czas zero problemów,następnego dnia przy włączeniu gry wyskoczyło mi że "grand theft auto V wymaga jednorazowej instalacji..Włóż dysk nr 1,aby rozpocząć instalację" jakby gra sama się usunęła myślę że to wina Pendriva lub samego Xboxa..Szukałem czy ktoś czasem nie miał takiego problemu i nawet z tym pendrivem i nic,może tu forumowicze wiedzą co zrobić,liczę na pomoc :) Pendrive: Intenso PenDrive 16GB Anthracite,posiadał 28 mb/s odczytu więc myślałem że się nada:).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nada się. formatowales ponownie tego pena? pozycz potem inny jezeli ww blad bedzie postepowal.

4. AbeLNO

AbeLNO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dokładnie to samo co mtq12 tyle, że ja już skończyłem główny wątek... nic z tym się nie da zrobić oprócz ponownej instalacji?

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Koniecznie kupcie dysk do konsoli. Granie z pena to niepewna sprawa. A w przypadku tak mocarnej gry jak GTA 5 to wręcz porażka.

Wczytywanie...

Poleć forum