1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problemy z ihas124

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yaro91, Marzec 3, 2013.

1. yaro91

yaro91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    kupilem ihasa 124b na allegro uzywanego na aukcji bylo napisane to: "witam sprzedam nagrywarke IHAS 124 B nagrywa płyty DL na verbatim, maxell itp 100% nagrywania gier XDG3 oraz 100% weryfikacji, mało używana wypalone kilka płyt, wgrany burner max". Gre wrzucam do abgx przechodzi weryfikacje ustawilem imgburn z poradnikiem z yt. odpaam burnermax potem imgb wrzucam plik dvd gry i nagrywa sie wszystko ok wkladam do konsoli i czyta jako plyte z roznymi danymi. chodzi o to ze nie wiem czy mam przerobiony ten naped czy musze go przerabiac. w jaki sposob moge to sprawdzic? napisalem juz do typa od ktorego kupile naped ale narazie nie odpisuje. a nie chce kombinowac i zuzywac plyt tylko nagrac raz a dobrze. z gory dziekuje za odp i za wyrozumilaosc badz nie wiem jeszcze zbyt wiele na temat nagrywanie xdg3. ( dopowiem tyle ze nagrywalem tak gre xdg2 fight night champion)

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Co znaczy "czyta jako plyte z roznymi danymi"? Jeśli podczas nagrywania nie wywaliło żadnego błędu i przeszło weryfikację, to problem tkwi raczej w ustawieniach nagrywania. Na jakich płytach wypalasz?

4. yaro91

yaro91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wsadzem plyte z gra do xboxa i zamast np napisu fifa12 jest plyta zawiera rozne dane i nie moge odtworzyc plyty. sprawdzic co na niej jest poprostu nie widzi jej jako gra tylko jako rozne dane. gdy wsadzam ja do pc to widzi ja nagrywarka jak film dvd sa na niej 3 foldery video audi i jeszcze jeden. mozesz mi podrzuc poradnik jak ustawic imgb i abgx. lub pomoc to ogarnac? i jak gra nie posiada pliku .dvd moge go dorobic za pomoca abgx tak? gre ktora nagrywalem nie miala pliku .dvd i dorobilem go przez abgx chyba dobrze zrobilem.

plyty jakie uzywam to verbatim

to otrzymalem w odpowiedzi od swojego kontrahenta:
    jest wgrany burner max pod verbatim powinno sie Panu dobrze wypalać . niech Pan spróboje z wyłączonym opc, overspeed burn wyłączone a reszta włączona powienno chulać, jeżeli nie to niech Pan sprawdzi media id swojej płyty i jeszcze raz sflas***e naped jest to bardzo łatwe tylko musi Pan sciaganac doby fw

dużo zależy od media ID czasem są niby takie same media id ale np słabsza jakość płyty i dlatego tak sie dzieje jutro z rana wysle Panu program do flashowania i fw oraz zalecane ustawienia, bo teraz nie ma mnie w domu akurat i oczywiście w abgx musi być wszystko na zielono. Próbował Pan nagrać inny obraz płyty czy tylko jeden? i czy jest to wersja gry eng czy PL to też jest ważne

typo napisalem mi ze mam naped przerobiony jedynie musze dogrywac pod media id plyty jakims programem i odpowiednie id skad mam to wziasc???

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
Wczytywanie...

Poleć forum