1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z instalacją gier

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez AkaAdiS, Czerwiec 2, 2014.

1. AkaAdiS

AkaAdiS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    Otóż mój problem polega na tym, że instalowanie gier skutkuje samoistnym wyłączaniem się ich lub nie udaną instalacją. Jeszcze raz, tylko prościej :D Np: Zainstalowałem sobie Spec OPS: The Line, uruchomiłem grę i po minucie grania wyskakuje błąd, nie można autoryzować płyty (czy jakoś tak), dlatego nie instaluje gier tylko uruchamiam je od razu. Problemu nie było przy GTA V, gdzie wszystko działało, ale teraz mam Watch_Dogs i jestem brzydko mówiąc w ***** :/
    Czy ktoś wie jak mi pomóc? Mam przerobioną konsolę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie nagrywasz nagrywarką ihas rev b lub z paytoolsem. Użyj mp3 fix pomoże.

4. AkaAdiS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale czy ten sposób z mp3 pomoże podczas instalacji gry? Ponieważ muszę zainstalować Watch_Dogs

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    co do watch dogs napisz jaką masz wstawkę complex/psp czy club, chociaż szczerze mówiąc jeżeli przy innych grach masz to samo to obstawiam tutaj na konczący się HDD konsoli jeżeli po uruchomieniu gry z płyty nie ma problemu

6. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    przy autoryzacji mp3 fix będzie działał, jaką masz przeróbkę?

7. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To załatwić mp3 fix (w dashu przed uruchomiem gry odpalasz jakaś mp3, uruchamiasz grę i czekasz w menu gry 5min. Wyłączasz mp3 grasz. Inne sposoby grać z płyty lub nagrać ihas rev b lub e z pay tools.

Złe nagrane lub słabe płyty, jaka nagrywarka i na czym nagrywasz? (polecam clonacd do nagrywania szybkość x2.4). Co do watch dogs można 1 płytę rozpakować i wgrać tekstury przez pendrive .

8. AkaAdiS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam nie nagrywam tylko kupuję na giełdzie od sprawdzonego sprzedawcy. Watch_Dogs nagrany jest na płytkach Omega (bodajże). Przeróbkę mam LT+ v3.0 i najnowszy dash.

9. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To czas go zmienić bo nawet na ihas go nie stać, a płyty są do bani. I jest prawdobne ,że laser też zużyty z takich płyt.

2 użytkowników lubi ten post.
  10. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    No te płyty omega to trochę lipa nie dość ze zarabiają 20 zł od 1 płyty to jeszcze im szkoda 4 zł na płytę tj. Verbatim wydać

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

11. WRUB5ON

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    No to polecam sprzedawcę który wypala ci gry na największym syfie za przeproszeniem. Szkoda twoich pieniędzy i nerwów tyle w temacie

12. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale wy pierdoły gadacie, nagrywam tylko na Omegach ihasem i za każdym razem włącza się od kopa. :) Więc koleś albo nie ma ihasa albo nie umie nagrywać.

13. WRUB5ON

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Albo jedno albo drugie ale szczerze jak bym komuś płacił za gry i zobaczył bym grę na płycie za 2zł to szczerze bym go wyśmiał i to by był ostatni raz jak bym coś od takiej osoby kupił

14. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Opcja 3 pada mu laser już, a kopie od tego gościa to nawet nie ihasem są jak błąd autoryzacji wywala.

15. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zgadzam się. :) Jeśli bierze pieniądze to powinien nagrywać na porządnych płytach, aczkolwiek jeśli płyta nagrana jest dobrze a laser jest w dobrej kondycji to Omega da radę.

Wczytywanie...

Poleć forum