1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z kompatybilnością

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez zerthimon, Marzec 3, 2010.

1. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Witam,
    dziś dziwny problem mnie spotkał. Mianowicie: wypaliłem grę, która przeszła pomyślnie weryfikację w ABGX 360, ale na weryfikacji iso tak mniej więcej na 30% wywaliło mi błąd (właściwie to pokazało 3 mozliwości czemu mi przerwało). Potem sprawdziłem ją XDVDMulleter się okazało, że nie ma ptaszka przy iXtreme compatible. Czy można to jakoś naprawić?
    Wiem, że Mulleter nie jest wspierany, ale tylko on "pokazał" mi, że nie ma kompatybilności. Ta gra to Tomb Rider.
    Do modów: napisałem to raz jeszcze bo ktoś mi zamknął temat, choć nie uzyskałem odpowiedzi. A sam też nie odpowiadałem, bo miałem lekki problem z netem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Werysfikacja plyty malo wazna. i tak nic nie zmienia na plycie. wypalony obraz sprawdz abgx, nim tez mozna sprawdzac plyty.

4. mems

mems Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
    ...

Wczytywanie...

Poleć forum