Problemy z konsolą PHAT

kuzi1987

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, zaznaczę że jestem zielony w obszernych tematach wokół x360. Główny problem to zrobienie porządnie flasha na którym będzie działać Kinect.

Ok trochę o sprzęcie:

Konsola Phat z 2008 roku (flash 13604 + av),
Kinect,
Napęd Samsung (LT2.01),
Napęd Lite-On (LT1.6)


Podczas updateu z 13604 na >13604 z napędem samsung kończy się komunikatem E66 (w napędzie brak płyty).
Nie mam dużo gier, ale wszystkie jakie mam działają, prócz Kinect Rush (wymaga wyższego dasha).

W tym roku zleciłem przerobienie samsunga na 2.01 u wykonawcy1 i wszystko działało do niedawna, ale update z USB już nie. Nowsze gry również.
Zgłosiłem się ponownie do wykonawcy1 i powiedział że wgra jeszcze raz, zrobił to ale podobno był jakiś problem i wrzucił flash z Hitachi (działa)
Dowiedziałem się od wykonawcy2, że w xboxie wcale nie musi być napęd Samsung, aby działały gry ap25 i xgda3 ponieważ można włożyć lite-ona z LT3.0, wgrać dash 14719 i wszystko będzie działać.

Nie wiem co mam robić pomóżcie...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wsadzic oryg napęd (marka) zapewne lite-on

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

kuzi1987

Użytkownik
Użytkownik
według
Kod:
http://www.360drives.com/list?v_videomode=pal&v_mfrdate=2007-09-22&v_hdmi=1&v_perpage=50
wcześniej był: Hitachi-LG 3120L
w związku z tym proszę specjalistów tylko o odpowiedź czy w takim wypadku mogę zaufać wykonawcy2 że Lite-On DG-16D2S z FW: 74850C z LT3.0 będzie działał w konsoli nawet z dashem 14719?

szkoda mi 50zł za uzyskanie odp. NIE DA SIĘ.
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
W linku który podałeś data konsoli to 2007r, a w pierwszym poście piszesz że masz konsolę z 2008 roku. Więc chyba się coś pomyliłeś w szukaniu.
 

msFormat

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Lite-On DG-16D2S z FW: 74850C z LT3.0 będzie działał w konsoli nawet z dashem 14719
Tak - wszystko będzie działać
 

Do góry Bottom