1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problemy z łącznością

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez biggerPL, Grudzień 18, 2012.

1. biggerPL

biggerPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam mały kłopot jakiś czas temu zakupiłem headset creative sound blaster tactic 3d sigma i pojawiły się problemy z rozmową w grupie i wysyłaniem wiadomości głosowych a mianowicie jak mam zestaw podłączony do pada i jestem w grupie to nie słyszę rozmów innych graczy a oni tego co mówię zaś jak odłączę kabelek to już słyszę ich rozmowy. Mówili mi też jak jeszcze mnie było słychać ,że robię echo, gdy wysyłam wiadomość głosową to nie ma w niej dźwięku tak jak by mikrofon był wyłączony jak podłączyłem drugiego pada to było ok i po paru dniach to samo oddałem słuchawki na gwarancję i powiedzieli ,że je przetestowali i jest wszystko w porządku więc już nie wiem czego to jest wina może tu znajdę odpowiedź :) może w ustawieniach konsoli jest jakieś wycisz czy coś w tym stylu ?

Wczytywanie...

Poleć forum