Problemy z logowaniem (LIVE?) / dashboardem - dziwne.

maff

Świeżak
Świeżak
Od jakiegoś czasu mam problem z logowaniem do live - przynajmniej tak mi się wydaje. Otóż gdy włączam konsole, pojawia sie znaczek Xbox, na środku kreci sie ikonka logowania, wyskakuja komunikaty o zalogowaniu do Xbox Live, o ilości znajomych online i.... tyle. Nie pojawia się zsadniczy dashboard z dostepem do gier, profilu, etc.
Co dziwne, moge wybrac przyciskiem Xbox z pada menu, i np normalnie zagrac w gre wybierajac ja stamtad. Live działa normalnie, bo gram np. w BC2.
Cieawe, ze jak sie wyloguje, to dashboard ładuje sie normalnie - gdy wybiore profil bez Live tez sie zaladuje. Ale jak juz z livem, to konsolna sie wiesza na ekranie logowania. O co chodzi? miał ktoś taki problem? Jak go rozwiązac?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Wyłącz auto logowanie.
 

maff

Świeżak
Świeżak
ok, ale to chyba nie rozwiaze problemu? bo jak bede chcial sie zalogowac na konto z Livem to problem powroci, tj. zawiesie sie podczas logowania.
poza tym, skad taki problem w ogole mogl sie wziac? od 5 lat mam konsole i zawsze bylo dobrze, a teraz jakies problemy... any ideas?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Uszkodzony profil usuń go i odzyskaj u znajomego to pomogło.
 

maff

Świeżak
Świeżak
i niestety. problem nadal wystepuje :(
pojawil mi sie natomiast przy testownaiu komunikat o ustawieniach NAT (ze powinny byc otwarte) - czy to moze byc powod?
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co ma dashboard do live? Usuń profil i odzyskaj go, może pomoże.
 

maff

Świeżak
Świeżak
a czytasz w ogole to co zostało napisane wyżej?

- raz, że napisałem "co ma" jedno do drugiego
- dwa, napisałem, że usunąłem i nie pomogło.
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może przywróć ustawienia fabryczne, wgraj z pendrive'a na nowo dashboard i spróbuj odzyskać tag gracza.
 

Do góry Bottom