1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z LOST OYSSEY

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez artur16_1991, Lipiec 17, 2009.

1. artur16_1991

artur16_1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    SIEMA mam problem z 4 płytą lost odyssey ponieważ mi nie działa czy u was też występuje taki problem i jak go uniknąć chcąc kupić nową grę

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Napisz więcej konkretów bo z twojej wypowiedzi nie można za dużo wywnioskować.

4. artur16_1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    No po prostu mam nową grę lost odyssey przechodzę do 4 płyty i na początku wyskakuje mi chory błąd o treści nie można odczytać płyty przetrzeć płytę i uruchom ponownie konsolę i tak jest za każdym razem a inne gry mi działają bez problemów.
    powiem więcej kupiłem sobie jeszcze raz tom samą grę i jest to samo na 4 płycie co mam robić ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

macie taki problemy to proszę npiszcie

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A próbowałeś nagrać grę na dysk?

6. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ja wlasnie koncze gre i bez problemu bylo.nigdy mi sie nie zawiesila nawet.. podepne sie pod temat......zabilem tego bosa....Mack's Boss: Spirit Sorcerer Fu i totalnie nie wiem co robic dalej...kazdy opis w necie konczy sie na tym bosie i dalej juz nic nie ma..wszedzie pisze ze wkrotce bedzie opis kontynuowany.......prosze o jakas rade co dalej robic po tym bosie..gdzie isc ......dzieki

7. artur16_1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    TOMCIOPALUCH możesz powiedzieć mi czy na tym twoim opakowaniu lost odyssey widnieje taki zielony kwadrat usk ponieważ staram się o wersję lost odyssey idealną taką jak twoja bo nigdy jeszcze nie grałem w lepszą grę

8. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    na moim opakowaniu widnieje napis verbatim dual :):):)...fakt gra jest swietna..ja juz skonczylem..85 godzin grania...maksymalne levele 83 dla 3 postaci a reszta po 79 l....prawie wszystko na full odblokowane

Wczytywanie...

Poleć forum