1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z nagraniem gry za pomocą ihas 124d

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LUqiooo, Czerwiec 15, 2015.

1. LUqiooo

LUqiooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnimi czasy mam problem z nagraniem jakiekolwiek gry na płytę verbatim. Posiadam nagrywarkę o nazwie ihas124-d i wcześniej takich problemów nie miałem. Próbowałem nagrać gry starsze oraz nowsze. Ogólnie problem występuje podczas nagrywania i wywala błąd, którego nie można przewinąć oraz kiedy płyta zostaje nagrana w 100%, jednak po włożeniu jej do konsoli, nie można jej włączyć (jest tylko napis uruchom grę, a w konsoli wyskakuje komunikat o przedarciu płytę ściereczką). Teraz moje pytanie oraz prośba? Ma ktoś pewne ustawienie do tejże nagrywarki i mógłby mi je pokazać, pomóc mi z tym problemem. Już 12 płyta idzie w śmietnik, dlatego też prosiłbym o pomoc w tej sprawie. Dziękuje z góry za każdą odpowiedź w tym temacie. Jestem już zdesperowany, ponieważ nie mam w co grać, a konsola aktualnie tylko się kurzy.
    PS używam burnermaxa do nagrywanie gier powyżej 8.5 gb czyli tych nowszych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli nagrywala i przestała znaczy ze skończyła sie nagrywarka. Liteony to kiepskie nagrywarki

4. LUqiooo

LUqiooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuje ostatni raz nagrać, a jak nie to będzie trzeba w Polsce kupić ihas 124b wtedy, ale dziękuje za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum