1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z nagrywaniem płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FcDavids, Kwiecień 4, 2013.

1. FcDavids

FcDavids Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Mam problem z nagrywaniem płyt, ponieważ przy 99% wyskakuje błąd- I/O Error. Wcześniej udało się nagrać kilka płyt, a teraz np. kuzyn nagrywał Zumbę i dobrze się nagrała, a ja zaraz po nim i był błąd, później nagrywany był dwa razy Mortal Kombat i też przy drugim nagraniu wyszedł błąd przy 99%. Ogólnie na tym błędzie poszło już z 10 płyt.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Przy weryfikacji również się pojawia ten błąd, ale wtedy gra już jest nagrana i na xbox się odpala.
    Mam dwie nagrywarki i na obydwu pojawiał się ten błąd. Na pierwszym linku widać modele nagrywarek. Ihas ma wgrane sterowniki itd. Chciałem się też zapytać, czy oznaczenia 2:0:0 przy jednej i 3:0:0 przy drugiej coś oznaczają? bo te oznaczenia są zmienne i nieraz jedna ma 2:0, a później już ma 3:0. I czy to normalne, że gdy wybieram prędkość nagrywania 2,4x to później i tak leci ponad 4? tak jak na zdjęciu z trzeciego linku. Niby ciągle ustawienia mam tak jak na forum jest pokazane i ciągle są jakieś problemy z nagrywaniem tych płyt. Nie wiem czy jak są dwie nagrywarki to czy muszą być jakoś specjalnie podpięte w kompie i w biosie coś zmienione? Albo inna wersja img burnera? Nagrywamy xdg2 na emtekach, a xdgh na verbatimach.
    Nagrywając xdg2 i xdg3 trzeba jeszcze coś zmieniać w ustawieniach nagrywarki? Xdg2 narywane są na tej drugiej nagrywarce, bo z ihasem ciągle były jakieś problemy. Dodam jeszcze, że ihas to nowa nagrywarka( może ma tydzień), a tamta jest troszkę starsza ale nie zaznała nagrywania płyt i obciążania lasera.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    nagrywasz na ihasie? jesli ak wgraj odpowiednie fw do nie + pod plyty najlepiej verby lub platinum bufory na maxa w imagburnie odpowiedni eeprom dla plyt OPC a predkosc jak sie zmienia z 2,4 na 4x tz ze plik nie zmieniony

4. FcDavids

FcDavids Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywam na tej drugiej nagrywarce- gry xdg2, a xdg3 na ihas, który niby ma już wgrany odpowiedni fw. Plik nie zmieniony??

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    nie wiadomo co masz wgrane ,sam wgraj plik pod swoje plyty + odpowiednie ustawienia pod nie + ustawienia imageburn i koniec musi wypalic, a skoro nie wiesz co wgrane to dlatego leci bledami

Wczytywanie...

Poleć forum