1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z napędem, potrzebna pomoc

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez reconik, Wrzesień 12, 2010.

1. reconik

reconik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Juz dawno nie zagladalem na forum wiec niewiem czy umieszczam moj temat w dobrym miejscu, ale mam taki problem. Kiedy kupilem moja konsolke jako jeszcze świerzak obrocilem ją w trakcie odczytywania plyty co poskutkowalo pięknym pierścieniem na mojej fifie i słabszym odczytem plyt, ale jesli plyta byla verbatimka i o nia dbalem to spokojnie dawalo rade, mam 2letnie gry i nadal smigaja, ale powoli zaczyna mnie to irytowac poniewaz stan zaczyna sie pogarszac i tu moje pytanie.
    1.Jak sam moge poprawic stan konsolki(napedu) (najlepiej bez wkladu finansowego) mam jakąs plytke z jakims pedzelkiem na sobie co niby czysci ale nic nie dalo :(
    2.Czy na pendriverze 16gb zmieści sie chociaz jedna zainstalowana gra, co odciazylo by moj naped i nie widzialbym juz na slabszych plytach co 5 min "nie mozna odczytac plyty, włącz ponownie konsole i blebleble" :mad:
    3. jesli podlacze dysk przenosny pod USB, zobacze tylko 16gb wolnego ? ;/
    Z gory dzieki za pomoc i prosze nie negowac nikt nie wie wszystkiego :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcys193

marcys193 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O tym zapomnij mozesz pogorszyc sprawe, raczej sam nic nie zrobisz

na 16 Gb zmieszcza Ci sie 2 gry:) spokojnie odciazysz tym naped.

Zgadza sie:)

4. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I tu nastepny problem bo na przyklad ostatnio dostalem fallouta 3 gra w ktora chcialem juz dawno pograc, plyta niby idealna czysta nie porysowana, odpalam gram 5 min nawet nie zdazylem wyjsc z krypty " nie mozna odczytac plyty K$#^% " pozniej juz nawet nie wczytywalo gry, w sumie raz sie udalo jak sprawdzalem ja u kolegi (gdzie smigala bez problemu) po powrocie doszla do tego samego momentu co pierwszy raz i pozniej znowu nic, dzisiaj sciagnelem nowego dasha i probowalem zainstalowac na przenosnej nawet 1% nie zlapalo ;/ zostanie mi tylko jezdzic do kolegi i instalowac u niego, jeszcze zapytac chcialem w takim razie o tanie plytki takie zeby mi tylko na instalacje starczyly i razruch :) Jeszcze raz dzieki

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak zainstalujesz u niego to nie włączysz gry u siebie, nagraj gry na nowo

6. reconik

Polubienia: