1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z napedem trzeba go otwierać i zamykać aż zalapie i zacznie czytac plyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez soul89, Październik 17, 2011.

1. soul89

soul89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z napędem chodzi o to ze nieraz czyta wszystkie płyty a nieraz po włożeniu płyty do napędu i zamknięciu go wyskakuje żeby otworzyć napęd. Żeby napęd załapał muszę go otwierać i zamykać kilka razy aż załapie. na początku wystarczyło zrobić to ze 4 razy teraz już męczę się z tym 20 min i dalej nic. Wie ktoś co jest nie tak? konieczna będzie wymiana napędu czy może da się to jakoś zrobić bez tego. konsola to xbox360 arcade przerobiona.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. soul89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    laser wyczyścić rozumiem, a co ze smarowaniem?

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    prowadnice przesmarować ale napęd i laser i tak do wymiany bo podziała ta metoda z miesiąc i możesz podkrecic napięcie na laserze tez

6. soul89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czym przesmarować te prowadnice? w jaki sposob podkrecic napiecie na laserze, jest jakis bezpieczny sposób?

7. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    zapewne posiadasz napęd hitahi,ja też tak miałęm w swoim xenonie,podkręcałęm laser,pochodził 3 miesiące i padł,kupiłem nowy i chodzi do dnia dziśiejszego.nowy laser na allegro za 40 zł. i

8. soul89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naped mam BenQ ten trzeci co jest na obrazku http://microsoft.blognewschannel.com/wp-content/uploads/2007/02/xbox-360-dvd-drive.jpg. Jeśli kupie nowy napęd to razem z nim będzie chyba nowy laser, czy sie mylę? znalazłem serwis w szczecinie co wymieni mi napęd i wgra wszystko co jest potrzebne za 120 zł (naped, wymiana i wgranie Firmware) wszystko ma być tak zrobione żebym mógł odpalać kopie gier. Czy to jest dobra cena?

9. soul89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest ktos w stanie mi pomóc?

Wczytywanie...

Poleć forum