Problemy z napedem trzeba go otwierać i zamykać aż zalapie i zacznie czytac plyt

soul89

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam problem z napędem chodzi o to ze nieraz czyta wszystkie płyty a nieraz po włożeniu płyty do napędu i zamknięciu go wyskakuje żeby otworzyć napęd. Żeby napęd załapał muszę go otwierać i zamykać kilka razy aż załapie. na początku wystarczyło zrobić to ze 4 razy teraz już męczę się z tym 20 min i dalej nic. Wie ktoś co jest nie tak? konieczna będzie wymiana napędu czy może da się to jakoś zrobić bez tego. konsola to xbox360 arcade przerobiona.
Pozdrawiam
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
laser lub smarowanie..
 

soul89

Użytkownik
Użytkownik
laser wyczyścić rozumiem, a co ze smarowaniem?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
prowadnice przesmarować ale napęd i laser i tak do wymiany bo podziała ta metoda z miesiąc i możesz podkrecic napięcie na laserze tez
 

soul89

Użytkownik
Użytkownik
Czym przesmarować te prowadnice? w jaki sposob podkrecic napiecie na laserze, jest jakis bezpieczny sposób?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
zapewne posiadasz napęd hitahi,ja też tak miałęm w swoim xenonie,podkręcałęm laser,pochodził 3 miesiące i padł,kupiłem nowy i chodzi do dnia dziśiejszego.nowy laser na allegro za 40 zł. i
 

soul89

Użytkownik
Użytkownik
Naped mam BenQ ten trzeci co jest na obrazku http://microsoft.blognewschannel.com/wp-content/uploads/2007/02/xbox-360-dvd-drive.jpg. Jeśli kupie nowy napęd to razem z nim będzie chyba nowy laser, czy sie mylę? znalazłem serwis w szczecinie co wymieni mi napęd i wgra wszystko co jest potrzebne za 120 zł (naped, wymiana i wgranie Firmware) wszystko ma być tak zrobione żebym mógł odpalać kopie gier. Czy to jest dobra cena?
 

soul89

Użytkownik
Użytkownik
Jest ktos w stanie mi pomóc?
 

Do góry Bottom