1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z napędem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez juzek69, Wrzesień 16, 2013.

1. juzek69

juzek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,

Od pewnego czasu zaczęły mi się problemy z napędem (Lite-On) w konsoli. Mam wgrany flash LT+3.0, a płyty nagrywam różnie chociaż zawsze normalna nagrywarka.

Np.:
    1. Nagrywarka w stacjonarnym z opcją truncate;
    2. Nagrywarka w stacjonarnym z użycie BurnerMax;
    3. Nagrywarką w laptopie z opcja truncate;

No ale wracając do tematu problemy z płytami wyglądają też różnie ;/

Np.:
    1. Standardowy błąd z brudną płytą, który wyskakuje podczas grania.
    2. "Nierozpoznany dysk", który wyskakuje od razu po uruchomieniu gry
    3. No i zwykłe zawieszanie się konsoli (Np. podczas ładowania po prologu w SC Blacklist, konsola po prostu się zawiesza i można ją wyłączyć tylko przyciskiem);

No i chciałbym spytać ludzi którzy są bardziej obeznani w tym temacie. Zakładam iż problemy są spowodowane tym, że laser kończy swój żywot.
    Więc... proszę mi powiedzieć czy wystarczy wymiana lasera? Czy trzeba cały napęd od razu wymienić?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. juzek69

juzek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Proszę o usunięcie wątku bo chyba nie doczekam się odpowiedzi

Wczytywanie...