1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z siecią/ściąganiem zawartości

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kaktusr1, Listopad 5, 2014.

1. kaktusr1

kaktusr1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

W poniedziałek przytachałem do domu nówkę z pudełka X1. Konsola już przy pierwszym starcie po wifi pokazywała że jest coś nie tak z prędkością pobierania, ponieważ pierwszy update ściągał się bardzo wolno jak na moje łącze. Dysponuje światłowodem 50mbit który na co dzień jak i teraz na innych urządzeniach dysponuje prędkościami rzędu 6MB/s. Niestety na One od wczoraj nie mogę skończyć ściągać FORZY 5 ponieważ maks co osiągam to 1.5 MB/s i mniej (sprawdzane w statusie sieci w konsoli) Problem dotyczy połączenia na Wifi jak i kablu LAN. Resetowałem router pomimo tego że inne urządzenia chodzą dobrze i nie pomogło nic, przekierowałem porty które są podane na stornie xbox.com i również nic. W pierwszej fazie myślałem że to przez premierę COD;AW i serwery się przypchały ale niestety jest tak nadal. Czy to normalne czy coś mam nie tak z konsolą/ustawieniami netu ? Chociaż było by to dziwne ponieważ jak wspomniałem reszta chodzi OK.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Amaz

Amaz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Też tak miałem, nawet do teraz czasami tak mam, a grałes na multiplayer? Masz lagi?

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Amaz dla ciebie złota łopata za odkopanie tak starego tematu :) zobacz jaki rok 2014 a tak poza tym to możesz miec internet i 200 mb/s ale na xboxie tego nie wykorzystasz bo serwery MS na to nie pozwalają

WRUB5ON lubi to.
  5. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sam to odczuwam a mam 300. 2,5 Gb instaluje mi się 10 min ;/

6. Amaz

Amaz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szczerze, to nawet nie patrzyłem na datę, a temat znalazłem dzięki google :D

Wczytywanie...

Poleć forum