1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z tempem gry ! koniec konsoli?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Jacekxbox360, Październik 14, 2010.

1. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mój problem polega na wolnym tempie gry ,konkretnie chodzi mi o Fifa11 ,nie było by tu nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt ,że gdy zmienię w opcjach na kamerę transmisyjną to nagle wszystko przyspiesza i gra daje przyjemność ,piłkarze dobrze reagują na komendy ,ale po pewnym czasie usłyszę lekki trzask w obudowie i wszystko znowu zaczyna mulić.

Myślę ,że pomału zbliża się PROD więc nie zastanawiałem się z uwagi ,że gwara kończy się 23.10.2010 i przez xbox.com poprosiłem o naprawę konsoli opisując problem z opcji "inne objawy" trochę przebarwiając o zwiechach konsoli oraz problemowym otwieraniem się tacki DVD, dzisiaj dostałem elektroniczna etykietę UPS i jutro kurier odbiera.

Czy jest możliwe ,że sama gra jest wadliwa ?

konsola Falcon ,nie przerobiona nie całe 2 lata
    Granie z HDD

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymonski

szymonski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    myślę że jest to problem konsoli, bo wątpię że gra może być wadliwa

4. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tylko w Fifie tak jest? Może to faktycznie felerna gra. Przy innych tytułach też tak masz?

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    lekki trzask w obudowie moze oznaczac że konsola sie przegrzewa i pod
    wplywem tempertury i rozszerzania metalu [dolnej części obudowy] takie odgłosy wystepują
    dobrze że go wysylasz

6. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki wszystkim za odpowiedź ,dzisiaj wysyłam i jestem ciekawy czy wymienią mi płytę główna czy tylko przedmuchają radiatory:) dam znać ,jak będzie to samo z fifą11 to reklamuje grę

PS na innych grach wydaje mi się ,że jest ok ? ale w forza 3 też czasem raz samochód się ślizga jak na lodzie a czasem przyklejony do szosy na tych samych setupach i torze.
    pozdrawiam

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Reklamacja gry nic nie da. Bo to nie wina gry

Wczytywanie...

Poleć forum