1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problemy z xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kanonierzyk, Maj 15, 2013.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam xbox 360 elite jasper i wszystko działa łączy się z xbox live wszystko fajnie odpalam grę forza 3 i chcę wejść do domu aukcyjnego albo wyścig online i piszę że serwery forza są zamknięte ale nie są zamknięte bo nawet mam znajomych online który właśnie są w lobby albo przeglądają nowe aukcje
    to napewno nie wina konta bo mam "trial gold" i wszystko było by okej gdyby konsola mi nie kłamała że serwery są zamknięte jak to naprawić da się to naprawić oco chodzi?? pls bo chciałem sobie jeszcze online pograć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wymemlany

wymemlany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    może dostawca internetu coś pocharznił ?
    nie wiem ja tak miałem w WWE, kolega mógł grać a ja nie , okazało się że nie mam darmowego DLC pobranego i teraz moge grać ;d

4. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy tylko w forzie masz ten problem?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    akurat to co piszesz to inna sytuacja, w WWE nie mozna grac z tymi ktorzy maja DLC a ty go nie posiadasz, drugim faktem jest to ze online w tej grze dziala jak mu sie podoba

co do tematu to sprawdz inne gry, bo jezeli jest to tylko w Forzy to cos dziwnego, a jezeli ogolnie masz problemy z online to wtedy trzeba zaczac szukac w polaczeniach itp

Wczytywanie...

Poleć forum