Problemy z Xbox LIVE

Gamer102

Świeżak
Świeżak
Dzień Dobry, bardzo bym prosiła o pomoc. Mój tata gra w grę i chciałam z nim zagrać online na dwa pady, nie na da się z jednego konta więc założyłam 2 i połączyłam je z Xbox LIVE, wyświetlilo się że połączono i wgl ale gdy weszłam na grę to pisze mi że gracz nie jest połączony z Xbox LIVE, nie wiem co mam zrobić, bardzo proszę o pomoc
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak gracie na Xbox 360 to każde konto musi mieć wykupionego golda aby grać online
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jak gracie na Xbox 360 to każde konto musi mieć wykupionego golda aby grać online
Tak
 

Gamer102

Świeżak
Świeżak
Jak gracie na Xbox 360 to każde konto musi mieć wykupionego golda aby grać online
A nie da się tego jakoś obejść bo bardzo nam zależy by zagrać na 2 pady :c
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A nie da się tego jakoś obejść bo bardzo nam zależy by zagrać na 2 pady :c
Nie, nie da się. Kup Xbox One to wtedy będziesz mogła, bo tam wystarczy, że jedna osoba ma golda. Ewentualnie kup na allegro kod xbox live trial na 48h lub 14dni.
 

Gamer102

Świeżak
Świeżak
Jak gracie na Xbox 360 to każde konto musi mieć wykupionego golda aby grać online
Widziałam graczy którzy nazywali się Paweł i Paweł (1) i dlaczego tak jest czy oni używając jednego konta grali 2?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Widziałam graczy którzy nazywali się Paweł i Paweł (1) i dlaczego tak jest czy oni używając jednego konta grali 2?
Nie da sie grać we 2 na jednym koncie. Każdy musi mieć swoje. Nie obejdziesz tego :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Widziałam graczy którzy nazywali się Paweł i Paweł (1) i dlaczego tak jest czy oni używając jednego konta grali 2?
Grali w gears of War w trybie na dwa pady dlatego zrobiło klon nicka z nazwą 1. Wystarczy do tego jeden profil z goldem

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom