1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problemy ze zgłoszeniem naprawy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mr Head Shot, Kwiecień 15, 2009.

1. Mr Head Shot

Mr Head Shot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, gdy wchodzę na service.xbox.com podalem przy nowym koncie swoje dane (dziwne było że w rubryce województwo były tylko nazwy większych miast) i jak nacisnelem "żądaj nowej naprawy" to wyskakuje błąd: Wprowadzone informacje o kliencie są niezgodne z istniejącym adresem. Wszystkie dane wprowadziłem napewno dobrze. Oczywiście przyczyną padnięcia X360 jest 3ROD. Może ktoś jest mi w stanie pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    nie łatwiej ci zadzwonić? na pewno będzie mniej kłopotów jak mieszkasz na wsi/mieścince

4. Mr Head Shot

Mr Head Shot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak tylko, że jak dzwonię to każą mi się zarejestrować i zgłosić naprawę online

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zadzwoń do nich jeszcze raz i prosto z mostu mów, że nie możesz zarejestrować konsoli na stronie i chcesz to załatwić przez telefon ;).

Wczytywanie...

Poleć forum