1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Probrem z wysunieciem tacki napedu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez OROPAC, Lipiec 23, 2009.

1. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam!Mam taki problem dzisija odebralem nowa konsole z gwarancji M$. Oczywiscie zaraz polecialem Ja przerobic. Wracam do domku a tu zonk tacka nie chce sie wysunac. kontrola mruga czyli naped jest podlaczony i w menu pisze "wysuwanie" ckoles ktory mi prrerabial mowi ze jutro to zrobi bo dzisiaj juz nie ma czasu. MOze jakies sugestia jak to zrobic. On moi ze srubki od napedu musial za mocno przyrkeci. dziki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeżeli tak mówi to pewnie tak jest :p (moim zdaniem też jest to możliwe że śrubki za mocno przykręcił)

4. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Napęd Samsung, za mocno przykręcone śruby, ale tak czy siak często się to zdarza w Samsungach mimo poluzowania śrubek. Ten typ tak ma.

5. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nom dokładnie. Ja też mam Samsunga i problem z wysuwaniem tacki. Ale wystarczy, że ją lekko wepchnę podczas wysuwania i śmiga. =]

6. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Potwierdzam, ten typ tak ma.

7. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    naped to liteon.Juz zrobione .Rozbieram konsole a tam wiecie co??heheh kable do naped nie podlaczone heh co za zawias za duzo st... hhe pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum