1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Producent FIFA 10 odpowiada na pytania graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CuxPL, Lipiec 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    http://www.dailymotion.pl/video/xa04s5_david-rutter-o-fifa-10_videogames
    Lookr.tv udało się nakłonić Davida Ruttera, producenta FIFA 10 do odpowiedzi na zadane przez graczy pytania. Efekt możecie zobaczyć powyżej, a jeśli czekacie na grę to warto, bo Rutter zdradza kilka ciekawych smaczków. Szkoda tylko, że dobór pytań nie był nieco bardziej restrykcyjny, bo zdarzyły się takie, które są bez sensu, oraz od zawiedzionych graczy na PC, a jak wiadomo tamtejsza FIFA odstaje trochę od konsolowej wersji.

Źródło: www.polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebool12

sebool12 Guest

Najlepsze pytanie i odpowiedź
    "Co wiedziałeś o Polsce za nim tu przyjechałeś?"
    Odpowiedź
    "Prawie nic(...)pocieszający jest fakt, że udało mi sie wypić parę polskich piwek, które były b.dobre" .

4. Dentinity

Dentinity Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    łeee tam. Niby fajnie, że specjalnie przyjechał do Polski, ale ja jako gracz praktycznie nic się nie dowiedziałem. Same jakieś pierdoły typu 'ile ludzi pracowało nad tą grą?' itp. Na połowę pytań nie dawał odpowiedzi mówiąc, że nie może nic na ten temat powiedzieć. :confused:

5. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Dokładnie... Też nic specjalnego się nic nie dowiedziałem ... Ciekawi mnie ten system dryblingu ;]

6. funuman

funuman Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mało konkretów raczej :)

7. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    A mi się podobało najbardziej pytanie o Man U i Real, czy w FIFA 10 znowu jedna druzyna będzie duzo silniejsza od innych :).

Mam nadzieje, ze przemysla sprawę i nie zrobią takiego błędu jak w 09 z C.Ronaldo który miał speeda 100 przy max innych około 95 :). Chociaz Adidas live season trochę wyrównywał te proporcje ale nie całkiem.

Aha i w sumie jedyna informacja której wcześniej nie znałem, to potwierdzenie naprawy bugu, że przy rozpoczęciu gry ze środka boiska można było strzelić bramkę.

8. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Na bank sezon Adidas live będzie płatny

9. Hlebec

Hlebec Użytkownik Użytkownik

Polubienia: