1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Produkcje Microsoftu dla Project Scorpio zadziałają w natywnym 4K

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Forza Motorsport 7 i Halo 6 to oczywiście melodia przyszłości, ale możemy mieć pewność, że wewnętrzne zespoły Microsoftu już planują prace, a nawet przygotowują pierwsze tytuły dla Project Scorpio. Nowa konsola Amerykanów rozpocznie piękne czasy dla entuzjastów rozgrywki w rozdzielczości 4K.

Xbox One S pozwala deweloperom podciągać rozdzielczość do 4K i wykorzystywać technologię HDR, ale to dopiero przyszły sprzęt Amerykanów zaprezentuje najwyższą jakość. Dyrektor wydawniczy Microsoftu – Shannon Loftis – zapowiedział, że wszystkie tytuły Amerykanów wydawane w okolicach końcówki przyszłego roku zadziałają w natywnym 4K.

Pracownik korporacji zaznaczył, że wszystkie pozycje wrzucane na rynek po premierze urządzenia i przygotowywane przez Microsoft Studios będą prezentowały tę oczekiwaną jakość. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że w Forza Motorsport 7, Gears of War 5, czy też Halo 6 zagramy właśnie w natywnym 4K.

B0ni3k lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jest takie powiedzenie "kartka papieru przyjmie wszystko" także pisać to sobie można teraz wszystko, a okaże się dopiero po premierze czy jeśli będzie natywne 4k to nie obetną wizualnych bajerów by wszystko śmigało płynnie i bez spadków fps.
    Mi osobiście wystarczy stare, poczciwe 1080p. i by przede wszystkim było mega płynnie i tyle...

ManyPL i redRA lubią to.
  4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Natywne to będzie wyświetlanie obrazu ale gry na bank będą skalowane, więc to taka gra słowami bo pelikany wszytko łykną. Niby do premiery jest jeszcze rok i może coś tam cudują ale wątpię by zrobili konsole za ~800-1000$

5. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "przygotowywane przez Microsoft Studios będą prezentowały tę oczekiwaną jakość. " i wszystko jasne.
    A co z resztą? na zasadzie może ale nie musi

6. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A co maja za inne studia się wypowiadać ??? Dla mnie starczy by gra była grywalna i ciekawa a wtedy grafika może zostac taka jaka jest

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Po co mi te 4k będę patrzył lupą na piksele ? nie mam takiego tv nawet polowa ludzi nie ma lepiej jak mam 1080p ultra detale i 60fps czy ludzie chcą aż tak bardzo tego 4k ? konsole i tak nie dogonią pc ale nie o to chodzi w konsolach zaraz i tak pewnie będą tv 8k albo juz są ...

8. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wg. mnie niech sobie będzie to 4k, jak ktoś ma takowy TV to mu się na pewno przyda, a jak to się potocznie mówi "od przybytku głowa nie boli".
    Chodzi mi tylko o to że MS znów przed premierą naopowiada bajek o natywnym 4k, a po premierze będzie jak zwykle czyli każdy wie jak - więc po co bić pianę, a później głupawo się tłumaczyć...
    6 teraflopów to według mnie dużo za słaba moc by pociągnąć grę w natywnym 4k bez zmniejszania detali w grafice, no cóż ale może MS zrobi jakieś "cuda" typu czary, mary, abraka-dabra... :rolleyes:

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też tak mówię. 1080p +60 fps bez jakiegokolwiek klatkowania w pełni wystarczy.
    Żeby w pełni delektować się 4K to też trzeba mieć konkretny TV, a nie pierwszy lepszy wspierający 4K.

Później zaczną się wymówki że gra klatkuje bo gracze chcieli 4K..

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie prawda nie trzeba mieć TV 4K by odczuć korzyść z takiej konsoli. W PC sprawa jest już od lat znana a mianowicie skalowanie w dół obrazu sprawia że jest lepszy, więc mając TV z matrycą 1080 zyskujemy.

11. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No o tym mówię, 1080p. w pełnej krasie przy 60fps i będę maga szczęśliwy.
    Nie liczę na mega jakość przy 4k przy tych 6 teraflopach, ale kastraci będą mieli pełną extazę.... ja niestety do takowych nie należę ale na SCORPIO czekam jak dzieciak na lizaka....

12. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie :)

Wczytywanie...

Poleć forum