1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Produkt Roku 2010 - wybór czytelników Benchmark.pl w kategorii konsole

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Luty 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Produktem Roku 2010 - wybór czytelników Benchmark.pl w kategorii konsole została ps3 a nasz x360 na drugim miejscu z ilością 1/3 głosów.

źródło:
    Produkt Roku 2010 - wybr czytelnikw. c.d.. Produkt roku 2010. Benchmark.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Cóż można powiedzieć... Europa należy do Sony, rynek w USA sukcesywnie jest zdobywany i prawie zdobyty. Czasy świetności x360 powoli mijają. Przy obecnych cenach ludzie coraz chętniej sięgają po PS3. Tytuły takie jak GoW III i GT5 są tytułami na miarę system seller. W tym roku chyba nic już nie pomoże x360, przyjdzie dzień kiedy PS3 się wyłamie z tego wyścigu. Sprzedaż x360 maleje, sprzedaż PS3 rośnie, a jak dorzucimy do tego iso loader do konsoli Sony to na koniec roku PS3 będzie na podium przed x360 :D

4. Razak

Razak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    Heh i co z tego jak by wszyscy wiedzieli o tej ankiecie to oczywiście xbox by wygrał ale sam pierwszy raz to widzę

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    ranking konsol robiony przez PC-towców ?? HEHE

6. cloud0

cloud0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hehe jaka argumentacja . Razak. ciekawy jestem jak rozegra sie walka pomiędzy x360 i ps3, zagladam co i rusz vgchartz.com (polecam btw) i raz roznica pomiedzy x a ps rosnie a czasami maleje... ale suma sumarum wydaje mi sie ze ps3 goni x'a... kwestia tylko czy dogoni :p a jesli tak to kiedy :]

7. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy dogoni ? Proszę Cie. PS3 już wyszło na przód.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    nic dziwnego :) PS3 jest lepsze jakościowo niż xbox 360 i w podobnych cenach, ale i tak wole xboxa 360 :)

9. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    ewidentnie PS3 widać,no ale cóż z tego jak większość xbox360 woli.

10. Razak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    Ps3 jest gorsze od xa takie jest moje zdanie nie ma czego porównywać blu ray to przeżytek i wdł mnie dziadostwo psuje się tylko,po co mi to jak mogę sobie ściągnąć film w full hd i mieć go na pendravie i oglądać go na xboksie mam to samo jak br,lepszy live i w ogóle z resztą co będę pisał każdy fanboy ps3 powie że jest lepsze.Do tego ps3 jest dostępne na całym świecie tzw jeśli chodzi o dobrą reklamę a my nawet nie mamy live...,do tego sony ma dobrą reklamę od pleja 1 i 2 a xbox 1?był bardzo mało popularny i dlatego nie szedł jak sony

A właśnie HoFi teraz też o tym pomyślałem że pctowcy robią ranking ;P

11. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    haha, ten kto mówi, że PS3 przegoniło xboxa jest w błędzie. Nie wiem czemu tak mówi, bo przecież graficznie gry prezentują się lepiej na xboxie, lepsze granie na multi itp. Ale nie jest to temat gdzie pisze się co jest lepsze. Każda konsola jest równie dobra i warta uwagi. U mnie padło na Xboxa i tak jest.
    Proponuję zamknąć temat, bo już widzę, że napięcie wzrasta i wybuchnie wojna pomiędzy fanbojami.

12. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pod względem gier multiplatformowych X wyprzedza PS3 lecz ekskluziwy na Ps3 zmiatają wszystko co wyszło do tej pory na X (mówie o grafice)

13. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Na moje to troszke się pośpieszyli taki produkt powinien byc wybierany na koniec roku . No chyba ze produkt 2009 roku a nie 2010 .

14. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grafika lepsza na xboxsie ? Haha, czego mam się spodziewać na forum o x0 :). Porównaj Uncharted 2, Killzone 2 lub wychodzące GT5 z każdym innym exem klocka. Granie w multi lepsze ? Sorry, dla mnie nie ma różnicy. PS3 dosłownie MIAŻDŻY xboxa swoimi ekskluziwami i tutaj raczej nie ma co dyskutować. Gry multiplatformowe może wyglądają ładniej na sprzęcie od M$, lecz różnica jest minimalna. No i ich chora polityka (płatny live między innymi).

15. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Co do Killzone 2 to mogę smiało powiedziec ze Gears of War 2 wyglada lepiej ;P A GT5? - heheh mówisz o prolog'u . Unchanced 2 - no tu musze przyznać Ci racje grafa jest niezła - choc samej gierki(gameplay'u) nie lubie ;]

16. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Z tobą to na prawdę nie ma o czym dyskutować, szczególnie fajnie na ps3(wręcz miażdży) wygląda Bayonetta i inne multiplatformowe gry np CoD6, czy fifa, nie mówiąc już o otoczeniu w grze-widmo GT5 (znan z trailerów).

17. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    CritiCalz widzę, że jesteś typowym fanboyem Sony. Jaki masz telewizorek w domu ? Pewnie sony i też uważasz, że jest najlepszy. Dobrze babel77 powiedział, wasza gra widmo GT5 to tak na prawde to samo co FORZA 3 z tą różnicą że gdy autorzy tej gry zobaczyli jakie monstrum M$ wypuścił w przeciągu 3 lat i porównali ich dzieło ze swoim to stwierdzili że jeszcze muszą duuużo popracować nad GT. No a już popisem jest Bayonetta na PS3 :D. Chyba jeszcze równie genialnie działał Tomb Raider najnowszy. Macie pare excluziwów i to wszystko. Dla graczy Xboxa teraz jest okres "suszy" :D, ale tylko do momentu wyjścia na rynek Natala.

18. gimi

gimi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczytno
    tak jak ktos juz napisal ranking o konsolach robiony przez PC-owocow . jak jeszcze nie mailem xboxa marzylem o ps3 zawsze synonimem slowa PlayStation byl dla mnie luksus itp a to wszystko przez to ze jak bylem maly ps2 krolowalo i mysle ze duzo osob bez konsoli tak ma. teraz mam xboxa i mysle ze niczym nie ustepuje ps3 a nawet jest lepszy na nic bym go nie zamienil ;D

19. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    fanboje byli, są i będą tylko czemu fanboj PS3 jest na forum o Xboxie? Dziwne. Idź sobie na forum o PS3 i pisz do woli te Twoje wywody - na pewno znajdziesz wielu ludzi, którzy będą Cię słuchać

edit: aha, i żeby nie było, że faworyzuję którąś z konsol. Obie są dobre, mają swoje plusy i minusy. Sam niedawno stałem przed wyborem co wybrać...

20. Razak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    najlepiej kupić dwie konsole i po sprawie,powiem tak z serca że ms jest trochę dziwny wydaje za szybko gry za bardzo szybko,sony gry robi długo i nie powiem nie które tytuły są super,ms zamiast się postarać i zrobić gry co do szlifu to wala na szybko zeby tylko kasa była

21. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Chciałbym dodać, że najlepszym tego przykładem jest Forza Motorsport 3. Nie narzekam na nią ale mogli się wstrzymać , poczekać na GT5 i wydać jeszcze lepszy produkt :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum