1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

profesjonalisci

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Bursztyn1964, Wrzesień 30, 2009.

1. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Co mi o GTA powiecie bo od piatku zaczynam?Warta Grania w ile przeszliscie historie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Warta gra jest ok dla swiezaków do rozgryzania dal fanatyków esencja tej serri. gram gram i nie nudzi mi sie dluga duzo misji i dodatki zywotnosc gwarantowana

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    a według mnie to ja szczerze gry nie polecam:(
    myślałem ze będzie takim hitem ze szok, każdy chwalił a się nie milo zdziwiłem (zawiodłem nawet na ostro) ciesze się ze za free dostałem ta grę bo jak bym miał ja ściągać a co dopiero kupić to bym się wkurzył nie miłosiernie:(

5. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Powiem ze wciągnie cię bardzo az do ukończenia all misji.Ale później nie chce sie zaczynać od nowa;p

Jedynie to wbijam rz na ruski rok na multi lub poszaleć autkiem po single.

6. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Ja kupiłem konsolę dla GTA IV. Spędziłem przy niej wiele godzin, naprawdę świetnie się bawiąc, całkowicie mnie pochłonęła. Wszystko mi w niej imponowało, fabuła, czarny humor, niekonwencjonalny bohater, gra z wyższej półki. Ale moja opinia może być zamydlona tym, że była to pierwsza gra na konsoli, więc cała frajda była dla mnie tak maksymalna.

Ale trzeba uczciwie przyznać, że miasto jest szczegółowe, zakamarki i drobnostki razem tworzą piękne złudzenie życia Liberty City. A mówię to mając w pamięci grę na 14' telewizorze CRT. Skoro na takim gównie wywierała wrażenie, to albo jestem naprawdę prowincjonalnym chamkiem, któremu wszystko imponuje, albo gra jest faktycznie tak dobra jak mówię.

Misje są powtarzalne w dalszym odcinku gry, ale jeśli zaciekawi Cię fabuła nie będzie Ci to przeszkadzać.

Zapoczątkowałem swoje hobby od tej gry chyba. Tzn. grałem w gry wcześniej, ale nie interesowałem się tak branżą wtedy.

7. Alex360

Alex360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja raz skończyłem GTA i teraz zaczynam od początku, gra jest super, nigdy się nie nudzi (przynajmniej mi), to jest tak jak z tymi poprzednimi częściami - zawsze do nich wrócisz :D

8. Alex360

Alex360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja raz skończyłem GTA i teraz zaczynam od początku, gra jest super, nigdy się nie nudzi (przynajmniej mi), to jest tak jak z tymi poprzednimi częściami - zawsze do nich wrócisz :D

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    gta na to bardzo dobra gra, miasto tętni życiem wszystko fajnie, ale jednak po jakims czsie sie nudzi :(. Najlepiej jest do momentu kiedy sie jeszcze miasta niezna, potem to już robisz misje dla wiekszego procentu ukonczenia gry

10. cezarPL

cezarPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nawet jesli gra ci sie znudzi bedziesz mogl posiasc wkrotce 2 dodatki do niej.

11. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kazde gta przeszedlem ( oprocz London 1969 ) . Wedlug mnie mozna pograc ale szalu nie ma , gra jest poprostu lipna , fizyka jest ok , teksty tez ok , ale to nie jest juz dobre stare gta , fabula jest spoko , ale nie ma klimatu . Czy do niej powroce , hmmm - nie sadze , chetnij gram w gta 2 i 3 niz w IV . Poprostu to juz nie to samo . Jezeli nigdy nie grales w gta albo chociaz zaczoles grac od vc i uwazasz ze jestes taki ********* i znasz sie na calej serii . To lepiej usiąść przy gta 2 lub 3 i odczuj ten klimat , do tych 2 czesci powracam z checia a do gta iv - skonczylem i nie sadze ze kiedys ja wlacze , lezy sobie na półce i chyba nie bedzie juz w konsoli .

Wniosek:

jezeli zaczoles grac od SA albo VC to graj w IV i nadal bądź w bledzie ze to najlepsze gta jakie wyszlo . Jezeli jestes troche madrzejszy to radze usiąść przy czesciach 1 , 2 , 3 . Co do Vc do zenada - brak jakiej checi do grania .

Jezeli mi ktos powie ze pisze brednie to poweim jedno , gralem w wszystkie gta zgodnie z ich wychodzeniem na rynek .

12. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Moim zdaniem Gta,jest dobrą grą,i warto ją posiadać ,ja osobiście przechodze ją poraz kolejny(niewiem który)ale ja jestem fanatykiem gta,więc niewiem jak inni ale mi każde gta się podoba,niektórzy są bardziej wybredni,każdy ma swoje zdanie,ale ja osobiście polecam tą grę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum